Zubní pasta CURASEPT, 75 ml

Dostupnost:
skladem
Cena:
190,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Zubní pasta CURASEPT

Zubní pasta CURASEPT ADS 712 se silným antibakteriálním účinkem, obsahuje 0,12 % chlorhexidinu a patentovaným systémem ADS®, který významně snižuje riziko zabarvení zubů a poruchy vnímání chuti způsobené užíváním chlorhexidinu, udržuje přirozenou bělost zubů. Je ideální pro léčbu zánětu dásní, paradentózy, před a po chirurgickém zákroku a po profesionální ústní hygieně. Neobsahuje SLS.

Chlorhexidin působí proti tvorbě plaku, zabraňuje šíření bakterií, působí rychle a udržuje svou činnost 8–12 hodin.

Fluorid Sodný má remineralizační a antidemineralizační účinek na zubní sklovinu.

ADS®systém ( Anti Discoloration System) narušuje dva hlavní mechanismy pigmentace a pomáhá snižovat jejich výskyt a rozsah.

Xylitol snižuje tvorbu kyselin v zubním plaku a tím přispívá ke snížení rizika vzniku zubního kazu.

Použití: Používejte 2× denně, pro zvýšení činnosti systému ADS® se doporučuje nekouřit a případně omezit příjem pigmentových potravin (káva, čaj) hodinu po ošetření. Doba léčby může být až 28 dní nebo podle doporučení vašeho zubního lékaře či hygienistky. Nepolykejte pouze k vnějšímu použití.

Upozornění: Pro dosažení ideálního požadovaného výsledku se doporučuje používat v kombinaci s ústní vodou CURASEPT ADS 212. Při používání ústních vod na bázi chlorhexidinu by se neměly používat zubní pasty obsahující laurylsulfát sodný (SLS). SLS deaktivuje významný depotní účinek chlorhexidinu.

Výrobce: CURADEN HEALTHCARE