Zimní čaj Dědka kořenáře, 50 g

Dostupnost:
skladem
Cena:
65,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Zimní čaj Dědka kořenáře

Tento sypaný bylinný čaj je namíchaný Dědkem kořenářem pro popíjení speciálně v zimním období.

V zimním období je potřeba udržovat v dobrém stavu průdušky a plíce, které jsou ve zvýšené míře namáhány suchým a studeným vzduchem. Organizmus trpí i častými změnami teplot způsobenými náhlými přechody z vytopených místností do mrazu a naopak. Musí se také vyrovnávat se zvýšeným množstvím metabolitů v oběhu způsobeným větším příjmem potravy, nižší úrovní pohybové aktivity a menším množstvím kyslíku (pobyt ve vydýchaných nedostatečně větraných prostorách, dýchání zplodin ze spalování pevných paliv apod.).

Příprava:
Na hrnek: 1 čajovou lžičku (2 g) bylinné směsi zalijte 250 ml horké vody. Na Konvičku: 1 lžíci (5 g) bylinné směsi zalijte 1–1,5 l horké vody. Nechte 10–15 minut spařit a podávejte. Případně dochuťte medem, citronem, sirupem apod. Pijte podle chuti 2–3x denně. Doporučujeme nepřekračovat denní dávku 3 konvičky nebo 8 hrnků čaje.

Obsah: 50 g

Složení: jahoda, lípa, máta, mateřídouška, anýz, jitrocel.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR