Ženšen extrakt 90 kapslí, Ženšen extrakt 90 kapslí

Dostupnost:
skladem
Cena:
300,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Ženšen extrakt

Kvalitní doplněk stravy s obsahem ženšenu, to je VitaHarmony Ženšen v praktickém balení. Lidově se ženšen označuje jako "lidský kořen" nebo "kořen dlouhověkosti", což je příznačné pro jeho účinky. Široké využití ženšenu vychází z tradiční čínské medicíny, kde byl hojně využíván již od pradávna. Nejvyšší množství účinných látek obsahuje jeho kořen.

Ženšen
Panax ginseng neboli ženšen se v Číně, Koreji a Japonsku používá k léčebným účelům již po tisíciletí. Zejména kořen je znám jako adaptogen a regenerační tonikum, široce používané v tradiční čínské medicíně (TCM) i západních bylinných přípravcích.

Věděli jste, že kořen asijského ženšenu obsahuje triterpenové glykosidy neboli „saponiny“, společně označované jako „ginsenosidy“. Tyto steroidům podobné sloučeniny poskytují adaptogenní vlastnosti, které napomáhají uvedení těla do rovnováhy v závislosti na tom, co daný jedinec potřebuje.

Dávkování: 1 tableta denně. Celou tabletu spolkněte a zapijte dostatečným množství tekutiny. V době těhotenství a kojení určí dávkování lékař.

Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.
Skladujte na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu.

Obsah: 90 kapslí

Výrobce: VitaHarmony