Ženšen extrakt, 1 ks

Dostupnost:
skladem
Cena:
300,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Ženšen extrakt

Tablety vysušeného extraktu z 1000 mg ženšenu. Je jich 90 a doporučuji je brát vždy po dvou několikrát denně. Tonizační a adaptogenní vlastnosti a schopnost eliminovat stres či obnova fyzických či psychických sil je obecně známé využití této rostliny nejen v Ásii, ale dokonce i v Evropě.

Rozhodně není špatně si ho brát, i když na evropany působí vždycky poněkud méně než na asiaty. Doporučuji to jako kúru na 1-2 měsíce a snažit se eliminovat stresy dechovými cvičeními a sporty.

Obsah: 90 tablet po 300 mg extraktu.

Tvrzení dodavatele:

Popis


Ženšen pravý, latinsky Panax ginseng, někdy označovaný také jako všehoj ženšenový nebo ženšen korejský, je jedna z nejznámějších léčivých rostlin na světě. Široké využití ženšenu vychází z tradiční čínské medicíny, kde byl hojně využíván již od pradávna. Nejvyšší množství účinných látek obsahuje jeho kořen, který se využívá pro podporu duševního i fyzického zdraví, při dlouhodobé stresové zátěži nebo rekonvalescenci. Ženšen podporuje paměť, koncentraci, vitalitu a přispívá k osvěžení organismu. Pravidelné užívání ženšenu napomáhá eliminovat únavu, podporuje krevní oběh a sexuální zdraví a stimuluje přirozenou obranyschopnost organismu. Ženšen patří mezi přírodní adaptogeny, což jsou látky, které nám napomáhají zvládat stresové situace. Díky tomu, že ženšen napomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi, se doporučuje jeho užívání i diabetikům. Lidově se ženšen označuje jako "lidský kořen" nebo "kořen dlouhověkosti", což je příznačné pro jeho účinky v organismu.

Doporučené dávkování:

1 tableta denně. Celou tabletu spolkněte a zapijte dostatečným množství tekutiny. V době těhotenství a kojení určí dávkování lékař.

Skladujte:

Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.

Upozornění:

Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Po otevření balení spotřebujte, dle doporučovaného dávkování, co nejdříve.

Výrobce: VitalHarmony, s.r.o.