Zaretis 150 mg 30 kapslí, Zaretis 150 mg

Varianta:
Dostupnost:
skladem
Cena:
890,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Zaretis 150 mg

Doplněk stravy

Přípravek je přírodní, zcela netoxický doplněk stravy, bez vzájemného působení s ostatními přípravky. Přípravek mohou užívat děti od 3 let, dospívající a dospělí.

Je velmi dobře vstřebatelný, obsahuje účinnou látku OxaNatin, která je mikrobiologického původu a pozitivně ovlivňující imunitní systém.

Dávkování: Dospělí a dospívající od 12 let (prevence): 1 kapsle denně, dospělí a dospívající od 12 let (závažný problém): 2 kapsle denně, děti do 3 do 12 let: 1 kapsle denně.

Doporučená délka užívání : Doporučená kúra jsou 4 měsíce 2x ročně.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro zdraví je důležitá pestrá strava a zdravý životním styl. Dodržujte pitný režim. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Složení: OxaNatin, maltodextrin (plnidlo), celulóza (kapsle).

Kontraindikace: Zaretis je velmi dobře snášen a tolerován i při vysokém dávkování. Při dlouhodobém užívání se nevytváří závislost. Ve výjimečných případech může dojít k průjmu. V tomto případě doporučujeme snížit dávkování.

Jak přípravek uchovávat: Uchovávejte při teplotě do 25 °C v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem a vlhkostí.

Výrobce: Zaretis s.r.o.