Vrbovková směs | LVK+, 100 ml

Varianta:
Dostupnost:
skladem
Cena:
380,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Vrbovková směs | LVK+

Doplněk strav pro ženy i muže

Pro zdraví ledvin, močových cest a také prostaty

Vrbovková směs je vhodná pro pravidelné užívání, a to nejen pro muže. Směs obsahuje byliny, které podporují činnost ledvin a napomáhají udržovat optimální funkci močových cest a močového měchýře (vrbovka, medvědice, bříza, jehlice, kopřiva a zlatobýl), u mužů přispívají k zachování normální funkce prostaty (vrbovka, kopřiva) a také slouží jako antioxidant – ochrana proti působení volných radikálů (vrbovka).

Doporučené dávkování: 1–3 čajové lžičky rozmíchejte ve 100–250 ml teplé nebo vlažné vody či slabého čaje. Nedoporučujeme používat vodu minerální ani perlivou. Podávejte 2–5× denně mimo jídlo. Vhodné pro dlouhodobé užívání. Nápoj nedochucujte kyselením.

Určeno k pití po naředění. Doporučené ředění pro nealkoholický nápoj je 1:80. Sediment bylinného původu není na závadu.

Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let.

Složení: Aqua, Alcohol (alc. max. 40 % obj.), Epilobium parviflorum (vrbovka), Betula pendula (bříza), Urtica dioica (kopřiva), Solidago virgaurea (zlatobýl), Arctostaphylos uva-ursi (medvědice), Persicaria lapathifolia (blešník), Polygonum aviculare (truskavec), Ononis spinosa (jehlice).

Výrobce: NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice VI – Staré Čívice, ČR