Tužebníková směs | TUK, 50 ml

Varianta:
Dostupnost:
skladem
Cena:
266,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Tužebníková směs | TUK

Doplněk stravy

Pro zdravé srdce, dobrý stav tkání, normální činnost svalů a fyzický výkon

Tužebníková směs obsahuje byliny, které napomáhají udržovat normální činnost srdce (tužebník, srdečník) a kardiovaskulárního systému (srdečník, přeslička). Příznivě působí na cévní systém, krevní oběh, okysličení / transport kyslíku (rozchodnice, hloh), krevní tlak a čištění krve (kotvičník). Přispívají k dobrému stavu tkání (tužebník, přeslička) a k normální činnosti svalů (kotvičník). Působí příznivě na fyzický výkon a kondici (rozchodnice), energii, tělový a svalový tonus (kotvičník). Přispívají k duševnímu zdraví (tužebník, bakopa), k duševní výkonnosti, k zachování kognitivních funkcí – paměť, koncentrace, učení a myšlení (bakopa) a působí příznivě při únavě (rozchodnice). Přispívají i k normální činnosti jater (přeslička, bříza), močových cest a ledvin (tužebník, vrbovka) a dýchacích cest (tužebník, sléz).

Doporučené dávkování: 1–4 ml rozmíchejte ve 100–250 ml teplé, vlažné či studené vody (může být i perlivá) nebo slabého čaje. Nedoporučujeme používat minerální vodu. Podávejte 3–5× denně mimo jídlo. Vhodné pro dlouhodobé užívání.

Určeno k pití po naředění. Doporučené ředění pro nealkoholický nápoj je 1:80. Sediment bylinného původu není na závadu.

Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let.

Složení: Aqua, Alcohol (alc. max. 40 % obj.), Filipendula ulmaria (tužebník), Saponaria officinalis (mydlice), Rhodiola rosea (rozchodnice), Crataegus laevigata (hloh), Bacopa monnieri (bakopa), Tribulus terrestris (kotvičník), Betula pendula (bříza), Equisetum arvense (přeslička), Epilobium parviflorum (vrbovka), Malva sylvestris (sléz), Leonurus cardiaca (srdečník).

Výrobce: NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice VI – Staré Čívice, ČR