Test potravinové intolerance - Food detective test, Food detective test

Dostupnost:
skladem
Cena:
3 000,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Test potravinové intolerance - Food detective test

Jednoduchý, bezpečný, přesný a rychlý, Food Detective™ – první test na světě určený na samodiagnostiku potravinové intolerance.

Reagujete nepříznivě na potraviny, které konzumujete?

Dnes si poprvé můžete udělat sami diagnostický test potravinové intolerance také u Vás doma a to jen za pár minut. Rychlé a spolehlivé testování. Až 59 potravin najednou. Výsledky během 40 minut.
Pokud Vám vyšel pozitivní výsledek, vyloučení problémové potraviny z Vaší stravy Vám může pomoci k tomu, že se budete za pár dní cítit lépe.

Co přesně znamená potravinová intolerance?

Potravinová intolerance je v podstatě neobvyklá reakce Vašeho těla na určité potraviny, která se může projevit několika způsoby. Někteří lidé můžou trpět na jeden z příznaků jako např. nesnesitelné bolesti hlavy, zatímco jiní trpí nadýmáním, migrénou nebo mají kožní či respirační potíže. Pochopení, že potraviny jsou katalyzátorem konkrétních symptomů, není jednoduché, protože na rozdíl od okamžitých příznaků potravinové alergie, příznaky potravinové intolerance se často objevují o několik hodin nebo dokonce dní později.

Složitá cesta potravin, která ovlivňuje naše každodenní životy, je nově objevující se oblastí poznání. Diagnostikovat příčiny symptomů, které se zdají být mnohokrát „nevysvětlitelné”, je velmi problematické. Lidé trpící potravinovou intolerancí se často pod vlivem lékařů, ale i médií, domnívají, že jejich stav je pouze v jejich „hlavě” resp. je třeba léčit fyzické projevy jejich stavu, ne jejich příčinu. Ve skutečnosti si mnozí lidé trpící potravinovou intolerancí po stanovení diagnózy a po odstranění jejich problému týkajícího se potravin, uvědomují, že byli vystavení mírným příznakům potravinové intolerance po celý svůj život.

Výskyt potravinové intolerance je poměrně častý – odhaduje se, že jí trpí asi 45 % obyvatel. Ačkoli potravinová intolerance není životu nebezpečná, její vliv by se neměl nikdy podceňovat. Postižené osoby mají ztíženou schopnost vést normální zdravý život.

Příznaky (symptomy):

Mnoho lidí má zkušenost s více než jedním symptomem potravinové intolerance. Příznaky bývají často nejasné a základní příčina problému – potravina – není vždy správně diagnostikována. Trpící si často stěžují na pocit nadýmání a bývají neustále unavení.

Lidé postižení potravinovou intolerancí obyčejně netrpí pouze jedním ze symptomů. Pokud máte některý z následujících symptomů, můžete i vy trpět potravinovou intolerancí:

Úzkost, deprese, fóbie
Fibromyalgie
Artritida
Gastritida, žaludeční vředy
Astma
Bolesti kloubů, dna
Nepozornost
Hyperaktivita
Pomočování
Svědění pokožky
Otoky
Zánět střeva, Crohnova choroba
Celiakie
Bronchitida
Ekzémy, akné, vyrážky
Poruchy trávení, plynatost
Chronická únava
Migréna
Zácpa, Průjem
Nespavost
Cystická fibróza
Zadržování tekutin
Problémy s nadváhou

Otestujte se:

Food Detective™ je samodiagnostický test potravinové intolerance, který si můžete provést v pohodlí Vašeho domova. Nepotřebujete navštěvovat lékaře, ani čekat týdny na výsledky z testovacích
laboratoří. S Food Detective™ máte výsledky za 40 minut.

Použití Food Detective™ je velmi jednoduché. Přiložené Instrukce krok za krokem vás tímto procesem lehce provedou. Vše potřebné k získání vzorku a také k samotnému testování najdete
jako součást balení Food Detective™.

Testované potraviny (59):

Obilniny: pšenice, kukuřice, tvrdá pšenice, oves, rýže, žito, gluten (lepek)
Ořechy a luštěniny: mandle, para ořechy, kešu, kakaová zrna, piniové ořechy, vlašské ořechy, hrách, čočka, fazole, sója
Maso: hovězí, kuřecí, jehněčí, vepřové
Ryby: říční ryby (losos, pstruh), korýši (krevety, garnáty, kraby, humři, mušle), tuňák, ryby s bílým masem (treska, treska skvrnitá, platýs)
Zelenina: brokolice, kapusta, mrkev, celer, okurka, pórek, papriky (červené, zelené, žluté), brambory, rajčata
Ovoce: jablka, černý rybíz, grapefruit, meloun, ananas, olivy, pomeranče a citróny, jahody
Jiné: vejce (celá), kravské mléko, česnek, zázvor, houby, čaj, kvasnice

Výrobce: SEPEA