SYROVÁTKA sušená, 250 g

Dostupnost:
skladem
Cena:
25,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

SYROVÁTKA sušená

Přírodní nápoj s vysokým obsahem bílkovin, vitamínů a minerálů, bez konzervačních látek, barviv, aromat a emulgátorů. Vyvážený nápoj, který nezatěžuje organismus, zajistí rychlé a souvislé zásobení všech orgánů potřebnými vitamíny a minerály, zajišťuje optimální aminokyselinové spektrum, které si organizmus nedokáže sám vyrobit a nutně potřebuje.

Obsahuje množství kvalitních bílkovin, ve vodě rozpustné vitamíny B1, B2, B6, B12, E, C, niacin, biotin, kyselinu listovou a pantotenovou, dále minerální látky: hořčík, fosfor, vápník, draslík, sodík, zinek.

Sušená syrovátka vzniká jako vedlejší produkt při výrobě sýrů nebo tvarohu.

Dávkování: Syrovátkový nápoj (neperlivý) - Již pouhé dvě skleničky denně zásobí organismus potřebnými vitamíny a minerály. Nasypeme 1 polévkovou lžíci 10 g sušené syrovátky do 1.5 - 2 dcl teplé vody, rozmícháme na kašičku a dolijeme vodou. Pro studenou vodu použijeme mixér nebo šejkr. Nejlépe chutná syrovátka ledově vychlazená nebo smíchaná s čerstvými ovocnými či zeleninovými šťávami. Již dvě sklenice denně stačí na to, abyste se cítili zdravější, víc fit a tím pádem i atraktivnější.

Složení: Sacharidy 73 %, Tuk 1,5 %, Bílkoviny 12 %

Výrobce: Eligo Pardubice