DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Svět bez hranic

285 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2023

Dávné havajské učení Ho´oponopono

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svět bez hranic

Joe Vitale

Dávné havajské učení Ho´oponopono

Joe Vitale, autor světového bestselleru Síla přitažlivosti, ve své další knize Svět bez hranic vypráví neobyčejný příběh Dr. Ihaleakala Hew Lena, terapeuta, který vyléčil celé oddělení mentálně postižených recidivistů, aniž by kteréhokoliv z nich viděl. Kniha popisuje jeho metodu. Popisuje skutečnou příčinu všeho, co se vám přihodí, a jak "očistit" negativitu, abyste se mohli znovu spojit s Božskou podstatou.
"Dr. Hew Len mi vysvětlil, že přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se v mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem. Vím, že to je obtížné to pochopit, natož to přijmout nebo podle toho opravdu žít. Vinit druhé nebo své okolí je mnohem snazší než přijmout naprostou zodpovědnost. Během rozhovoru s Hew Lenem jsem začal chápat, že léčení z jeho pohledu a v duchu ho'oponopono znamená milovat sám sebe. Chcete-li zlepšit svůj život, musíte jej vyléčit. Chcete-li někoho uzdravit, a může jít klidně o mentálně chorého vězně, musíte nejprve vyléčit sebe." Joe Vitale.
Kniha Svět bez hranic je jednou z nejúchvatnějších knih, která kdy vůbec byla napsána.

Měkká vazba, 238 stran

Vydal: Čintámani, ISBN: 978-80-254-0813-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.