DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Speciální nabídka měsíce listopad 2022

V měsíci listopadu jsme pro Vás připravili speciální a velmi lákavou nabídku v podobě DÁRKU ZDARMA, který získáte za každých utracených 3 500 Kč v našem e-shopu novysro.cz nebo v prodejnách Dědka kořenáře v Praze a v Pardubicích.

Jako dárek v tomto podzimním a předvánočně hektickém měsíci jsme pro vás vybrali Bezinkovou směs o objemu 50 ml nebo Chytrověď z Kocourkova Dědka bylinkáře.

V praxi to znamená následující:

  • nákup za 3 500 Kč a více – získáte jedno balení Bezinkové směsi o objemu 50 ml nebo jednu Chytrověd z Kocourkova Dědka bylinkáře
  • nákup za 7 000 Kč a více – dva libovolné (třeba i stejné) dárky dle vlastního výběru (výběr je možný mezi Bezinkovou směsí 50 ml a Chytrovědí z Kocourkova Dědka bylinkáře)
  • nákup za 10 500 Kč a více – tři libovolné (třeba i stejné) dárky dle vlastního výběru (výběr je možný mezi Bezinkovou směsí 50 ml a Chytrovědí z Kocourkova Dědka bylinkáře) atd.
    Čím větší útratu uděláte, tím více dárků získáte!
  • dárek nebo dárky vám budou přidány/přibaleny k vaší objednávce

Vaši preferenci dárku prosím nezapomeňte uvést do poznámky v košíku před odesláním objednávky. Pokud nebude preference vyplněna bude vám automaticky zaslána Bezinková směs 50 ml v odpovídajícím počtu.

Tato nabídka je časově omezená a platí od půlnoci 31. 10. 2022 do půlnoci 30. 11. 2022.
Dárek nelze směnit za peněžní hotovost nebo poukaz.
Dárek nelze vyměnit za jiný výrobek (pokud není uvedeno jinak).
Dárky nelze vyměnit za výrobek o větším objemu.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.