SkalPuro Jentschura 250 ml, SkalPuro Jentschura 250 ml

Dostupnost:
skladem
Cena:
830,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

SkalPuro Jentschura 250 ml

Zásaditý gel k hlubokému čištění pokožky hlavy

SkalPuro poskytuje svým zásaditým pH 8–8,5 optimální hluboké čištění pokožky hlavy.
Inovativní gel na pokožku hlavy je ideální pro svědící, šupinatou pokožku hlavy nebo při vypadávání vlasů. Dodává vlasům více vitality a energie. Vybrané bylinné extrakty – včetně kopřivy a výtažku z březové kůry – podporují cirkulaci krve na pokožce hlavy, odstraňují usazené škodlivé látky a dodávají vlasům výrazně větší pružnost a objem.
Vlasové kořínky, které jsou zaneseny struskami, jsou vyčištěny a revitalizovány. Tím je umožněn optimální přísun živin do vlasové pokožky a podpora přirozeného růstu vlasů. Pro silnou a zregenerovanou vlasovou pokožkou.

Složení: Voda (demineralizovaná voda), kokosový glukosid, pentylenglykol, glycerin*, alkohol, přírodní minerály, bentonit (jílový minerál), extrakt z březové kůry*, extrakt z listů kopřivy*, extrakt z červeného jetele*, extrakt z kořene lopuchu*, extrakt z řeřichy*, parfém**, řebříčkový olej**, olej z citronové kůry**, kafr, xantanová guma, benzylalkohol, achát, karneol, citrin, chryzopas, chalcedon, safír, křišťál, onyx, kyselina citronová, limonen**, linalool**

* vyrobené ze surovin z certifikovaného ekologického zemědělství

** s éterickými oleji 99,6 % přírodního původu v celkovém produktu

Použití: Aplikátorem naneste přiměřené množství na suchou vlasovou pokožku, jemně vmasírujte a nechte působit 5 minut nebo déle. Poté napěňte s vodou a důkladně opláchněte. V případě potřeby aplikujte na dlouhé vlasy kondicionér.

Kožní snášenlivost také u citlivé pleti byla potvrzena odbornou expertízou.

Výrobce: P. Jentschura