Sinflam, 300 g

Dostupnost:
skladem
Cena:
335,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Sinflam

Kopie tvrzení dodavatele:

Trápí Vás

Právě pro Vás, jak ukázaly zkušenosti, je zde Sinflam.

Sinflam doporučuji použít při výše uvedených problémech, stejně tak i preventivně.

V otázce léčivých účinků jsou tvrzení problematická. Veškeré uvedené účinky vyplývají ze zkušeností uživatelů.

Podstatu Sinflamu tvoří speciální kombinace přírodních amorfních křemičitanů, pevných částic o velikosti 0,003 - 0,08 mm, utvořených jímáním kyseliny křemičité do schránek rozsivek. Částice jsou porézní a duté, vnitřní a vnější povrch pokrývá polyfosfátová vrstva. Vzhledem k elektrostatickému chování dutého tělesa vůči dominujícímu prostředí a menšinovým mikročásticím dochází k jímání a vázání mikročástic a mikroorganismů. Ovlivněno je tak i živné prostředí nežádoucích kultur pokožky. Částice Sinflamu mají vlastnosti tenzidů, detergentů, s příznivým účinkem na elektrostatický potenciál povrchu těla. Sinflam jako pevná látka je ve vodě rozptýlen, netvoří roztok s vodou.

Sinflam je jedinečný, patentově chráněný, český výrobek se snadnou aplikací. Koupel dokonale očistí Vaši pokožku, voda zůstává čistá, veškeré mikročástice a mikroorganismy jsou zachyceny materiálem Sinflamu. Mezi léčivé přípravky není řazen z důvodu mechanismu účinku, který není farmakologický, imunologický ani metabolický. Koupel Vás očistí a zregeneruje. Jak vyřeší Vaše problémy, uvidíte sami.
Pokožku koupel nevysušuje, oplach těla není nutný, domnívám se, že není ani žádoucí. Sinflam lze bezpečně vypustit do kanalizace spolu s vodou bez zanášení potrubí.

Návod k použití: 1 vrchovatá polévková lžíce Sinflamu ve 100 l vody, nebo v přiměřeném poměru. Je vhodné dodržet dobu koupele minimálně 20 minut (bez omezení ) lázeň se Simethiconem užívaat alespoň 2x týdně.

---------------------------

Já sám si beru Siflam i vnitřně obvykle po jídlech, abych umožnil vstřebání křemíku, o kterém jsem se studiem na netu dozvěděl, že je součástí vaziv a chrupavek a zpomaluje jejich stárnutí, zlepšuje imunitu, oběh, pohyblivost, záněty, rakovinu, rukytřes, pískání v uchu, paměť a teď si už nemohu vzpomenout, na co všechno mi to v EU se zákazem zdravotních tvrzení a existnce je... sakra práce...

dědek kořenář vr (to není vlastní rukou, ale vrčení!)

Obsah: 300 g

Výrobce: Friedl, Pardubice, CZ