Schizandrová směs | PSK+, 100 ml

Varianta:
Dostupnost:
skladem
Cena:
413,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Schizandrová směs | PSK+

Doplněk stravy

Pro zdraví jater, normální stav pokožky a detoxikaci

Schizandrová směs obsahuje schizandru, která působí jako adaptogen na stres a podporuje mentální pohodu. Další obsažené byliny udržují mentální zdraví (parcha), přispívají k normální činnosti nervové soustavy, zachovávají tělový a svalový tonus a energii (kotvičník). Působí příznivě na imuntiní systém (parcha, kotvičník), napomáhají normální funkci dýchacího systému (schizandra, kotvičník), udržují hormonální aktivitu a reprodukční systém, působí příznivě na čištění krve (kotvičník), hladinu cukru v krvi, na pocit těžkých nohou a přispívají k normálnímu stavu zraku (borůvka).

Doporučené dávkování: 1–5 ml rozmíchejte ve 100–250 ml teplé, vlažné či studené vody (může být i perlivá) nebo slabého čaje. Nedoporučujeme používat minerální vodu. Podávejte 3–4× denně mimo jídlo. Užívejte po dobu maximálně 1 měsíce a následující 1 měsíc vynechte. Nápoj lze dochutit kyselením. Směs není vhodná pro zapíjení léků.

Určeno k pití po naředění. Doporučené ředění pro nealkoholický nápoj je 1:118. Sediment bylinného původu není na závadu.

Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Může snižovat srážlivost krve. Není určeno dětem do 3 let.

Složení: Alcohol (alc. max. 59 % obj.), Aqua, Schisandra chinensis (schizandra / klanošpraška), Vaccinium myrtillus (borůvka), Rhaponticum carthamoides (parcha), Tribulus terrestris (kotvičník).

Výrobce: NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice VI – Staré Čívice, ČR