DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Salin plus - domácí solná jeskyně

3 790 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
9.6.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Salin plus - domácí solná jeskyně

pro čistotu a dezinfekci ovzduší v domácím prostředí

Lékařský zdravotní přístroj SALIN PLUS, certifikovaný. Pro čistotu a dezinfekci ovzduší v domácím prostředí, k léčbě a prevenci dýchacích cest.

SALIN PLUS zajistí čistý vzduch v prostoru o objemu až 150 m³ . Solné ionty čistí a ionizují vzduch, likvidují bakterie, infikované viry a alergeny přímo v ovzduší. Vytvoří v domácím prostředí plnohodnotné klima solné jeskyně.

Salin - solnou jeskyni stačí jen zapnout do zásuvky a čerpat ozdravnou sílu solné jeskyně po neomezeně dlouhou dobu.Vyčistí vzduch a naplní solnými ionty velké pokoje, ložnice, dětské pokoje, otevřené byty kanceláře, zdravotnické zařízení. Navozuje psychickou pohodu a relaxaci. Inhalováním solných iontů, přispívá ke zvýšení odolnosti dýchacích cest vůči respiračním nemocem a alergenům.

Nejlepších účinků solné terapie docílíte při spánku, kdy odpočíváte, relaxujete a nejlépe inhalujete solné ionty.

Domácí Solná jeskyně SALIN PLUS je NEPOSTRADATELNÁ PŘI CHŘIPCE, NACHLAZENÍ, PROBLÉMECH S ALERGII, ASTMA , BRONCHITIDY, LARINGITIDY, ZÁNĚTY DUTIN A HRTANU

Přístroj SALIN PLUS díky své vyjimečnosti získal spoustu prestižních ocenění, zlatou medaili v Brusselu na Eurece 2002, Stříbrnou medaily v Geneva a spoustu dalších ocenění.

Výrobce: TEHNO BIONIC SRL.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.