Salin plus - domácí solná jeskyně, Salin plus - domácí solná jeskyně

Dostupnost:
skladem
Cena:
3 790,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Salin plus - domácí solná jeskyně

Lékařský zdravotní přístroj SALIN PLUS, ertifikovaný. Pro čistotu a dezinfekci ovzduší v domácím prostředí, k léčbě a prevenci dýchacích cest.

SALIN PLUS zajistí čistý vzduch v prostoru o objemu až 150 m³ . Solné ionty čistí a ionizují vzduch, likvidují bakterie, infikované viry a alergeny přímo v ovzduší. Vytvoří v domácím prostředí plnohodnotné klima solné jeskyně.

Salin - solnou jeskyni stačí jen zapnout do zásuvky a čerpat ozdravnou sílu solné jeskyně po neomezeně dlouhou dobu.Vyčistí vzduch a naplní solnými ionty velké pokoje, ložnice, dětské pokoje, otevřené byty kanceláře, zdravotnické zařízení. Navozuje psychickou pohodu a relaxaci. Inhalováním solných iontů, přispívá ke zvýšení odolnosti dýchacích cest vůči respiračním nemocem a alergenům.

Nejlepších účinků solné terapie docílíte při spánku, kdy odpočíváte, relaxujete a nejlépe inhalujete solné ionty.

Domácí Solná jeskyně SALIN PLUS je NEPOSTRADATELNÁ PŘI CHŘIPCE, NACHLAZENÍ, PROBLÉMECH S ALERGII, ASTMA , BRONCHITIDY, LARINGITIDY, ZÁNĚTY DUTIN A HRTANU

Přístroj SALIN PLUS díky své vyjimečnosti získal spoustu prestižních ocenění, zlatou medaili v Brusselu na Eurece 2002, Stříbrnou medaily v Geneva a spoustu dalších ocenění.

Výrobce: TEHNO BIONIC SRL