SALIN - domácí solná jeskyně, Salin plus - do 150 m3

Ilustrační obrázek
Popis:

SALIN

bedýnka funící ionizovaný slaný vzduch, po kterém je vám jako u móře...

Domácí solná jeskyně SALIN v sobě spojuje jak zesílené mořské klima, tak příznivé účinky podzemních solných dolů. Přenosná solná jeskyně SALIN je revoluční novinkou – vlastní světově originální patent. Je to nový zdravotní, certifikovaný přístroj, který na zcela přírodní bázi solných iontů vyčistí vzduch a vytvoří klima solné jeskyně, ideální pro domácnosti, školy, školky, družiny, čekárny, kanceláře, hotely , wellness, lázně...

Účinky solné jeskyně budete mít přímo v pohodlí vašeho domova! Solnou jeskyni SALIN stačí jen zapnout do zásuvky a můžete čerpat ozdravnou sílu solné jeskyně po neomezeně dlouhou dobu.

Teraupetické účinky:
- astma
- alergie
- bronchitida
- záněty hrtanu
- záněty dutin, rýma, kašel
- zvyšuje odolnost organizmu zejména u dětí proti a při nachlazení

V přechodovém období (jaro/podzim) je tento unikátní přístroj obrovským pomocníkem v boji proti „školkovým nemocem“ – působí preventivně i léčebně při rýmě, zadní rýmě, nachlazení a virózách u dětí. Jeho účinky ocení rodiče těch nejmenších dětí, neboť tento přístroj také znatelně usnadňuje dýchání při rýmě. Téměř zázračné preventivní a léčebné účinky tohoto přístroje podstatně zkracují dobu léčby.

Hygienické účinky:
Pří používání přístroje SALIN se velice účinně zlepšuje kvalita ovzduší. Slouží proti usazování prachu a odstraňuje cigaretový a kouřový zápach. Dále eliminuje nepříjemné pachy (pot, plísně, staré knihy) – vzduch se stane svěží a příjemný pro dýchání.

Relaxační a regenerační účinky:
- vytváří uvnitř bytů nebo kanceláří klima solné jeskyně a slouží k pohodlnějšímu a příjemnějšímu odpočinku nebo práci
- navozuje relaxaci a psychickou pohodu
- zlepšuje kvalitu spánku
- snižuje dýchací problémy, působí proti chrápání

Je neocenitelný při léčbě:
neuróz, stresu, depresí, vysokého krevního tlaku, srdečně-cévních onemocnění, následků mozkové příhody, astmatu, alergií, chronické bronchitidy, zánětu hrtanu, zápalu průdušek, zápalu plic, rýmy, chrápání, šelestů, kuřáckého kašle a dalších potíží horních a dolních cest dýchacích, žaludečních vředů, dvanácterníku, Crohnovy choroby, atopických ekzémů, akné, lupénky

Na jakém systému přístroj pracuje:
Domácí solná jeskyně SALIN byla vyrobena na základě speciální patentované metody. Na očištěnou sůl, která se získává z Transylvánských Karpat, se patentovanou metodou v několika vrstvách nanáší solné ionty. Ty se po zapnutí přístroje postupně uvolňují do ovzduší a tím vzniká unikátní klima solné jeskyně.
Zároveň SALIN působí i jako IONIZÉR.

Příznivý účinek používání přístroje SALIN se upevňuje pomalu během měsíců či dokonce roků. Účinky procedury se hromadí postupně, ale s velkolepými výsledky!

Doporučené použití:
Doporučujeme použití přístroje po dobu 8-10 hodin zejména na noc, neboť naše tělo během spánku regeneruje a nejlépe může vstřebávat účinky solných iontů. Umístěte přístroj 0,5-1,2 m od uživatele a 1 m od podlahy, nejlépe na úrovni komody. Doporučujeme zapnutí přístroje 1-2 hodiny před vstupem do místnosti.

Varianty:
SALIN S2 je určen pro čistění vzduchu v místnosti 30-40 m3 (ložnice, dětské pokoje)
SALIN PLUS pro místnosti až 150 m3 (otevřené byty, kanceláře, čekárny, wellness)

Náhradní bloky:
SALIN S2 náhradní blok se solnými ionty – doporučená výměna po cca 4-6 měsících
SALIN PLUS náhradní blok se solnými ionty – doporučená výměna filtračního bloku po cca 4-6 měsících