RAŠ - Balneologický rašelinný koncentrát *Rašelinka*, 500 ml

Varianta:
Dostupnost:
skladem
Cena:
355,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Balneologický rašelinný koncentrát RAŠ *Rašelinka*

Rašelinový tekutý koncentrát NOVÉ generace určený ke koupelím a obkladům, vyrobený dle doporučení známého kibice cizích výrobků, slovutného dědka kořenáře B. Nového (mě!).

Praktické použití RAŠ:
Vodu si dávejte tak teplou, jak jste zvyklí, pobuďte tam také dle nátury, myjte se dle hygienických doporučení (hygiena = půl zdraví, podle mě ale jen s naším tekutým mýdlem s obsahem TTO), ale ke konci koupelového procesu si připouštějte studenou vodu a vrťte se ve vaně míchajíce vodou až do co nejnižší teploty, kterou snesete.
Prakticky lze RAŠ aplikovat také jako teplé půlhodinové obklady bolavých kloubů, svalů nebo zad.
Poznamenávám, že v případě, že jsou vánoce častější než používání vany, bude účinek této bahnoterapie viditelný a cítitelný okamžitě!

Podle našich zkušeností mají přípravek rády i nejmenší děti a otcové tyto koupající, protože není ve výsledku vidět, kolik původního bahna bylo na dětech do vaničky zaneseno návratem z hřiště. Zjistíte-li po umytí, že jste omylem přivlekli domů cizího zabahněnce, stačí ho trochu postříknout RAŠ a vrátit. Zjistíte-li, že sice myjete správné dítě, ale v cizím bytě, postříkněte také sebe ku kuráži a ubírejte se urychleně kolem záchodu, který bývá většinou dispozičně blízek východu.

Výrobce: Laboratoře balneologie a kosmetiky, Praha