R2, R2

Dostupnost:
skladem
Cena:
3 432,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

R2

Doplněk stravy

Přípravek z USA, který doporučuji pro obnovu sil. Jedná se o potravní doplněk, takže se nikde nesmí zdůrazňovat, že se zlepšuje nejen svěžest fyzická a duševní, ale i dle některých klientů i erotická.

V krabičce jsou dvě dózy - Day a Night, které jsou vytvořeny tak, aby fungovaly jako celek.

Větší tzv. denní dávku, doporučuji obvykle užívat 3× denně 2 tobolky nebo jednorázově ráno 6 tobolek. A menší tzv. noční dávku, doporučuji užívat navečer 2 tobolky. Lze užívat velmi dlouhodobě.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy by neměl být užíván jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívejte, pokud je porušen nebo chybí bezpečnostní uzávěr. Chraňte před horkem a vlhkostí. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Složení: R² Day: Housenice čínská podhoubí (Cordyceps sinensis (B.) (2 g/6 kapslí), plnidlo: mikrokrystalická celulóza, protispékavé látky: (mastné kyseliny, oxid křemičitý), kapsle (želatina, barvivo: oxid titaničitý), výtažek z plodu granátového jablka (Punica granatum L.) (170 mg/6 kapslí), výtažek z kořene ženšenu pravého ( Panax Ginseng C.A. Meyer) (100 mg/6 kapslí, z toho 8 mg ginsenosidů).

R² Night: Výtažek z hroznových jader (Vitis vinifera L.) (210,5 mg/2 kapsle), kapsle (želatina), výtažek z plodů červeného pomeranče (Citrus sinensis (L.) Osbeck) (125 mg/2 kapsle), výtažek ze semínek brokolice (Brassica oleracea L.) (115,4 mg/2 kapsle), plnidlo: mikrokrystalická celulóza, protispékavé látky: (mastné kyseliny, oxid křemičitý), seleničitan sodný (15 μg/2 kapsle – 27% DDD).

Může obsahovat sóju.

Výrobce: Nuskin