PT+ Propolisová tinktura, 50 ml

Varianta:
Dostupnost:
skladem
Cena:
355,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

NOVINKA:

Doplněk stravy

Koncentrovaný extrakt propolisu v lihovodním roztoku s max 78% ea.

Včely používají propolis na dezinfekci úlu, protože to mimkořádně efektivně ničí mikroby a plísně. Ty i v jejich trávení, protože jsou pořád ve sladkém prostředí, což by plísním maximálně vyhovovalo, kdyby nebyl propolis. Včelaři proto doporučují propolis a tinkturu z něj i vnitřně při plísních ve střevech nebo na kazící se zuby a paradentózní dásně, kdy se dříve i žvýkal. Protože se malá část propolisu vstřebává, doporučovali ho laicky i na chronické kašle a nejhorší nemoci (NCh). V dřívějších dobách se používala tintura ve slaných nálevech také při dysentériích - průjmových onemocněních, salmonele, úplavici, choleře apod.

Protože propolisová tinktura ve vyšších dávkách než 1 ml na 10 kg váhy namáhá játra, doporučuji vnitřně bezpečněji asi čtvrtinu.

(Při NCh ale ve specifických a kontrolovaných podmínkách až 2 ml)

Zevně se PT uplatňuje tradičně na plísně nehtů, bradavice, vředy.

Na plísně se dokonce přidává do vodních barev na zdi vlhkých sklepů a kouty bytů (za skříněmi).

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Objem:
50 ml, 100 ml

Výrobce:
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

--------------------

Upozornění:

Tento přípravek je doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

Veškeré informace nejsou zamýšleny jako výživová či zdravotní tvrzení dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, ani jako lékařská doporučení. V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého lékaře.