Polarizační brýle nasazovací klips, Klip na brýle

Dostupnost:
skladem
Cena:
445,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Polarizační brýle nasazovací klips

V článku o polarizačních brýlích píši všechny jejich výhody a princip působení, včetně snížení námahy očí a jejich ochrany. Klikněte http://www.dedekkorenar.cz/clanky/telesna-udrzba/polarizacni-bryle-polarizace-a-opticky-sum.html nebo si zkopírujte do příkazového řádku.

Každopádně polarizační brýle potřebují všichni řidiči, starší lidé, cukrovkáři, slabozrací, unavení a lidé od počítačů. Tento nabízený univerzální celodenní typ lze nosit i přes dioptrické brýle, jak jsem se snažil fotkou z našeho ženského záchodu (je tam zrcadlo) dokumentovat. Tento univerzální model snižuje zátěž oka o zhruba 60 %, aniž by došlo ke snížení kvality vidění.

Ostatní modely (asi 40) je lépe si vyzkoušet na vlastním (nebo nějakém kýmsi doneseném) obličeji a proto je nenabízíme v éšopu, jen osobně v prodejně Pardubice, Rožkova 1848, a na výstavách.

Konstrukce brýlí omezuje možnost virové nákazy v uprskaném prostředí přes rohovku (málokdo si uvědomuje, že vlhká rohovka umožňuje vstup virů do organizmu stejně jako nosní sliznice).

Brýle snížením optické zátěže snižují stresovost a přetížení psychovypjatého mozku zpracováním dat z optického šumu, který je polarizačními brýlemi odfiltrován.