Podzimní čaj Dědka kořenáře, 50 g

Dostupnost:
skladem
Cena:
65,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Podzimní čaj Dědka kořenáře

Podzimní čaj je směs bylin sestavená a namíchaná Dědkem kořenářem tak, aby dobře ladila s podzimním obdobím. Růže šípková, Černý rybíz, Heřmánek pravý, Meduňka lékařská, Zlatobýl celík s Brusnicí borůvkou tvoří lahodnou směs, která zahřeje tělo i duši, ať už nohy brouzdáte ve slunečném dni v hromadách šustivého listí, nebo za oknem pozorujete sychravý svět tam venku.

Zkracující se dny a ubývání denního světla ovlivňuje nás všechny a u citlivých jedinců může působit depresivně. Sychravé počasí a rychlé změny teplot navíc usnadňují šíření virových respiračních infekcí a kladou tak zvýšené nároky na obranyschopnost organizmu.

Šípek s heřmánkem a zlatobýlem působí příznivě právě na přirozenou obranyschopnost organismu. Heřmánek, rybíz a meduňka s šípkem podporují normální činnost dýchacího systému. Šípek sám působí příznivě na celkový stav organismus, tonizuje tělo a mysl a přispívá k mentálnímu zdraví. K duševní pohodě, relaxaci a zdravému spánku přispívá heřmánek s meduňkou. Emoční komfort při stresu udržuje meduňka.

Příprava: Na hrnek: 1 čajovou lžičku (2 g) bylinné směsi zalijte 250 ml horké vody.
Na Konvičku: 1 lžíci (5 g) bylinné směsi zalijte 1–1,5 l horké vody.
Nechte 10–15 minut spařit a podávejte. Případně dochuťte medem, citronem, sirupem apod.
Pijte podle chuti 2–3x denně.

Obsah: 50 g

Složení: Růže šípková – šípek (Rosa canina), Černý rybíz (Ribes nigrum), Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla), Meduňka lékařská (Mellissa officinalis), Zlatobýl celík (Solidago Virgaurea), Brusnice borůvka (Vaccinium myrtillus).

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR