pH proužky Remedicum, 80 ks

Dostupnost:
skladem
Cena:
245,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

pH proužky Remedicum

Citlivé testovací pH proužky Super Senzitive pro moč a sliny. Smočením získáte přehled o vašem aktuálním pH jednoduše a během okamžiku.

Zdravé tělo si reguluje pH krve v hodnotách mírně zásaditých kolem 7,3-7,4. Neutrální je pH 7. Kyselé hodnoty jsou nižší a zásadité vyšší. Hraniční hodnoty nebezpečí jsou ony mimo rozsah testovacích proužků.

Tělo se snaží zbavit nadbytečných kyselin prostřednictvím ledvin, plic a pokožky.

Překyselený organizmus se snaží zbavit kyselin zvýšením dechové frekvence, močením, pocením a neutralizací kyselin vápníkem, který potom chybí v kostech, zubech atd.

Prvními příznaky překyselení je únava, nechuť k jakýmkoliv aktivitám a fyzickým zvláště, trudnomyslnost a deprese, výbušnost až nesnášenlivost, spavost beze snů, ztráta krátkodobé paměti.

Dalšími problémy jsou poruchy imunity, regenerace, trávení, odvápnění, kloubní změny, poruchy zraku, cukrovka, nervové poruchy, paradentóza a zubopad, neschopnost metabolizovat tuk = tloustnutí, plísně, zápach, autoimunitní a alergické problémy, ekzémy, šedivění, selhávání ledvin, rak.

Překyselený organismus vede k demineralizaci kostí, zubů, kloubů a má negativní dopad na močové a zažívací ústrojí.

Tělo se zakyseluje svými aktivitami zcela normálně, protože odpady látkové výměny jsou kyseliny. Je tedy důležité, kolik se těchto odpadů tvoří. O tom rozhoduje v první řadě dýchání, protože při nedostatku kyslíku ve tkáních se tento bere z cukru za cenu 26x větší produkce kyselých zplodin než při prokysličení!!! Kdo se stresuje, zapomíná dýchat! Potom je dobrá fyzická aktivita a sport, protože ta člověka dýchat donutí a tím pomůže i překyselenému tělu. Tělu se ale do pohybu nejméně 5 minut těžce nechce, takže se většinou sami ani nedonutíte! Snad někdo druhý dodá iniciační energii...

Jako záplaty překyselení lze využít při jídlech tabletu Vápníku, Dolomitu nebo lžičku Dologranu, aby se vápník vstřebával s natráveninou pomaleji a nestimuloval tělo k jeho nadměrnému vylučování.

Rychlejší záplatou i rychlejším vylučováním je podání 1-2 tablet Jedlé sody (nebo lžičky, je-li sypaná), kterou doporučuji podávat mimo jídla, protože neutralizuje trávicí šťávy žaludku a tím zastavuje trávení. Takže asi 2 hodiny po jídlech a půl hodiny před jídlem. Hodně zapít. Jedlá soda tlumí záněty ledvin a urologického traktu právě svojí alkalizací moči, což vůbec nevyhovuje mikrobům, plísním a v neposlední řadě ani rakovině, jen se nesmí předávkovávat přes pH 9.

Korigování pH moči u zdravého člověka doporučuji na 5,5-6,5.

U člověka, který se necítí dobře 6-7.

U akutně nemocného na 6-7,5.

U chronicky nemocného 7-7,5.

U rakoviny a urologických zánětů 7-7,8.

Vysoké pH u urologických zánětů je nezbytné jen po dobu terapie. Někdy postačí jen změna pH a výsledek se dostaví během 2 dnů, jinak to chce po celou dobu s bylinami na urologický trakt: LPPK, listem medvědice, listem brusinky nebo listem borůvky a podporuje to i terapii sulfonamidy z lékařovy ruky. Poznamenávám, že v případě kyselé moči se všechny účinné látky likvidují v játrech, která zatěžují až poškozují, proto je alkalizace nezbytná. Můj chemický názor také je, že plod brusinky svým obsahem kyselin způsobuje znehodnocení svých účinných látek.

Zvýšení pH napomáhá 1-2 tablety (1 lžička) jedlé sody 3-5xD mimo jídla, případně do každého nápoje mimo jídla, protože neutralizuje trávicí šťávy a tak nabourává trávicí proces. Proto se bere do prázdného žaludku a poměrně rychle se dostává ledvinami ven.

Naopak s jídly a po jídlech doporučuji pro rozředění natráveninou Dologran (obvykle 1 lžička) nebo Dolomit (obvykle 1 tableta) nebo Vápník (obvykle 1 tableta), případně Hořčík a nejnověji Alkalot (1/2-1 odměrka, usportovaní sportovci i mimo jídla). Zpomalením vstřebávání se nezvyšuje v krvi hladina těchto kationtů do míry, kdy se jich organizmus snaží zbavit, protože potom jich vždycky vyloučí víc, než jich přijal!

Mírná alkalizace je s užíváním zelených nápojů v prášku: pH Balanc, Mladý ječmen, Mladá pšenice, Vojtěška - Alfalfa, Chlorella, Spirulina, Brahmi sypané (paměť) atd. kde kationty dodá struktura použitých rostlin. Ty doporučuji hlavně ke snídani (špenát, brokolici, červenou řepu k obědu). Jejich pH efekt zvýší přídavek mléka, kdo to snese (já jo).

Rozsah měření pH: 4,5-9
Obsah balení: 80 ks

Distriubtor: Remedicum, s.r.o., Český Těšín, CZ