DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Ovulační test

Značka: MedPharma
80 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.2.2023

Pro přesné stanovení termínu ovulace

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ovulační test

Pro přesné stanovení termínu ovulace

Ovulační test je vysoce přesný, rychlý a hygienický. Je pro přesné stanovení termínu ovulace, který si snadno můžete provést sama. Zvýšíte tak možnost Vašeho otěhotnění. Test obsahuje jednorázový testovací proužek s nádobkou na moč.

Jak tento test funguje

Test zjišťuje přítomnost luteinizačního hormonu (LH) v moči, který pomůže maximalizovat šance přirozeně otěhotnět. Luteinizační hormon (LH) je zodpovědný za konečnou fázi zrání a následnou ovulaci vajíčka. K prudkému, ale krátkodobému zvýšení hladiny luteinizačního hormonu dochází 24–36 hodin před ovulací. Toto zvýšení je nazýváno LH nárůst. Pokud dojde k pohlavnímu styku v průběhu prudkého LH nárůstu (v den před ovulací a v den ovulace, tzn. v období 24–36 hodin po LH nárůstu), je největší pravděpodobnost otěhotnění. Ovulace může být nepravidelná z důvodů různých okolností, emocí a dalších faktorů v životě, nenastane tak vždy ve stejnou dobu po menstruaci. Test je potřeba provádět v každém menstruačním cyklu znovu.

Obsah

6 ks

Výrobce: MedPharma, spol. s r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.