Ostropestřecový olej s pampeliškou | OO-T, 100 ml

Varianta:
Dostupnost:
skladem
Cena:
314,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Ostropestřecový olej s pampeliškou | OO-T

Bylinné oleje Dědka kořenáře®

Doplněk stravy

Pro zdravá játra, trávení, detoxikaci, imunitu, pokožku a klouby

Ostropestřecový olej s pampeliškou obsahuje byliny, které podporují regeneraci jaterních buněk, udržují detoxikační schopnost jater (ostropestřec) a příznivě ovlivňují vylučování moči, čímž také napomáhají detoxikaci organismu (fenykl) a udržují obranyschopnost těla (ostropestřec). Podporují trávení (ostropestřec, lopuch, benedikt, libeček, pampeliška), přispívají k normální činnosti žaludku a jater (pampeliška), udržují normální hladinu glukózy v krvi, pročišťují krev a přispívají k normálnímu stavu pokožky, kloubů a chrupavek (lopuch). Podporují fyzickou výkonnost (libeček) a působí jako antioxidant (ostropestřec, pampeliška).

Doporučené dávkování: ½ lžíce 3× denně při jídle. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte v suchu a tmě při pokojové teplotě v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Sediment bylinného původu není na závadu.

Složení: Olejová složka: ostropestřecový olej, amarantový olej, lněný olej a slunečnicový olej. Bylinná složka: ostropestřec mariánský, pampeliška lékařská, lopuch větší, libeček lékařský, benedikt lékařský, fenykl obecný, kotvičník zemní, parcha saflorová, puškvorec obecný.

Výrobce:NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, VI – Staré Čívice, ČR

Kuchyňské zpracování: 1lžičku až 1 lžíci lze přidávat do jídel. Snese teplotu ke zpracování do 140 °C. Chuť je vlivem účinných látek z kořene pampelišky výrazněji nahořklá než u OO.