Ostropestřecová kaše s medem | OKM, 100 ml

Varianta:
Dostupnost:
skladem
Cena:
455,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Ostropestřecová kaše s medem | OKM

Doplněk stravy

Pro zdravá játra, trávení, detoxikaci, imunitu, pokožku a klouby

Ostropestřec podporuje regeneraci jaterních buněk, udržuje obranyschopnost těla, podporuje trávení a zachovává detoxikační schopnost jater. Fenykl příznivě ovlivňuje vylučování močí, čímž také napomáhá detoxikaci organismu. Lopuch, benedikt, libeček a pampeliška napomáhají trávení. Pampeliška přispívá k normální činnosti žaludku a jater. Lopuch udržuje normální hladinu glukózy v krvi, pročišťuje krev a přispívá k normálnímu stavu pokožky, kloubů a chrupavek. Libeček podporuje fyzickou výkonnost a pampeliška s ostropestřecem se využívají jako antioxidant.

Doporučené dávkování: 1 čajovou lžičku 1–3× denně při jídle (přibližně 1 lžička na 15–20 kg tělesné hmotnosti na den.) Neužívat na noc. Povrch kaše udržujte pod hladinou oleje.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí.

Chraňte před světlem a mrazem. Sediment bylinného původu není na závadu.

Složení: Olejová složka: ostropestřecový olej, amarantový olej, lněný olej a slunečnicový olej. Bylinná složka: ostropestřec mariánský, kotvičník zemní, hlíva ústřičná, pampeliška lékařská, libeček lékařský, lopuch větší, benedikt lékařský, fenykl obecný, parcha saflorová, puškvorec obecný, včelí med.

Objem: 100 ml, 370 ml, 950 ml

Výrobce:
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice - Staré Čívice 226, ČR,