Ostropestřecová kaše s kurkumou OKR, Ostropestřecová kaše s kurkumou OKR 100 ml

Ilustrační obrázek
Popis:

Ostropestřecová kaše s kurkumou | OKR

kód výrobku: OKR

pro zdravá játra, detoxikaci, imunitu, pokožku, kosti, klouby, chrupavky a pro vitalitu

Ostropestřecová kaše s kurkumou OKR je v podstatě chuťově lahodnou podporou onkologických pacientů, lidí s velmi oslabenou imunitou a mlsných mladistvých i stařistvých osob. Je úspěšným pokračováním vývoje OKAI za účelem pomoci těžce nemocným. Sám ji mlsám s velkou oblibou.


Složení: Olejová složka: Ostropestřecový olej, rakytníkový olej, olivový olej.
Bylinná složka: Ostropestřec mariánský, pampeliška lékařská, lopuch větší, hlíva ústřečná, třapatka nachová, včelí pyl, puškvorec obecný, červená řepa, kukumovník dlouhý, včelí med.ostropestřec slupky, lopuch, hlíva, třapatka, pyl včelí, puškvorec, červená řepa, kurkumovník, Q10, vit. E, slunečnicový, rakytníkový a olivový olej, med včelí.

Doporučené dávkování: 1 čajovou lžičku 1–3× denně při jídle (přibližně 1 lžička na 15–20 kg tělesné hmotnosti na den.) Neužívat na noc. Povrch kaše udržujte pod hladinou oleje.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Sediment bylinného původu není na závadu.

Objem: 100 ml, 370 ml, 950 ml.

Výrobce: NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice - Staré Čívice 226, ČR.