Ostropestřecová kaše s kurkumou | OKR, 100 ml

Varianta:
Dostupnost:
skladem
Cena:
495,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Ostropestřecová kaše s kurkumou | OKR

Doplněk stravy

pro zdravá játra, detoxikaci, imunitu, pokožku, kosti, klouby, chrupavky a pro vitalitu

Ostropestřecová kaše s kurkumou obsahuje byliny, které zachovávají normální činnost jater (ostropestřec, pampeliška) a žlučníku (ostropestřec). Působí příznivě na jaterní lipidy (kurkumovník), napomáhají při choleréze a podílí se na pročištění (ostropestřec), detoxikaci a vylučování (pampeliška, lopuch). Zachovávají normální hladinu cholesterolu (pampeliška) a glukózy v krvi (lopuch, ostropestřec). Udržují imunitní systém (třapatka, kurkumovník), tedy přirozenou obranyschopnost (ostropestřec, včelí pyl) a enzymy a vitamíny se podílí na imunomodulaci (včelí pyl). Napomáhají k normálnímu stavu kloubů a chrupavek (lopuch), kostí (kurkumovník) a pokožky (lopuch, kurkumovník). Přispívají k normální činnosti nervové soustavy (kurkumovník) a udržují duševní stav, výkon a čilost, zachovávají vitalitu a odolnost při únavě (včelí pyl) a působí příznivě na osvěžení těla (puškvorec) a jako antioxidant (ostropestřec, pampeliška, včelí pyl).

Složení: Olejová složka: slunečnicový olej, rakytníkový olej, olivový olej.
Bylinná složka: ostropestřec mariánský, pampeliška lékařská, lopuch větší, hlíva ústřičná, třapatka nachová, včelí pyl, puškvorec obecný, červená řepa, kurkumovník dlouhý, včelí med.

Doporučené dávkování: 1 čajovou lžičku 1–3× denně při jídle (přibližně 1 lžička na 15–20 kg tělesné hmotnosti na den.) Neužívat na noc. Povrch kaše udržujte pod hladinou oleje.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Sediment bylinného původu není na závadu.

Objem: 100 ml, 370 ml, 950 ml.

Výrobce: NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice - Staré Čívice 226, ČR.