NuSkin Epoch Sole Solution, NuSkin Epoch Sole Solution

Dostupnost:
skladem
Cena:
794,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

NuSkin Epoch Sole Solution

Epoch Sole Solution Foot Treatment je osvěžující krém pro ty, kteří trpí drsnou, suchou nebo popraskanou kůží na chodidlech. Pokud máte chronicky vysušená nebo popraskaná chodidla a vyzkoušeli jste různé druhy hydratačních přípravků, ale místo zlepšení problémy přetrvávají nebo se dokonce zhoršují.

Takový vytrvalý problém si žádá více než jen hydrataci. Potřebujete produkt, který pracuje na příčině problému, jež se skrývá pod povrchem. Epoch Sole Solution Foot Treatment vám přináší tajné řešení deštného pralesa. Epoch Sole Solution Foot Treatment obsahuje drcený pimentovník pravý (Pimenta dioica) – tradičně používaný domorodými obyvateli střední Ameriky pro dodání úlevy stále suchým, popraskaným a zarudlým patám, prstům na chodidlech a stranám chodidel.

Je to více než jen hydratační přípravek, Epoch Sole Solution obnovuje zdravý vzhled pat, prstů na nohách a chodidel.

Přínosy:

– Pracuje na příčině drsných, suchých a popraskaných chodidel, jež se skrývá pod povrchem, a vrací jim hebkost, jemnost a zdravý vzhled

– Přináší znatelnou úlevu po prvních několika týdnech používání

– Zjemňuje a odstraňuje odumřelé buňky a ztvrdlou kůži pro dosažení hebké a jemné pokožky

– Bez přidané vůně, přirozeně parfémovaný vůní pimentovníku pravého

– Dermatologicky testováno

Použití:

Naneste v hojném množství na postižená místa na umytých chodidlech, a to ráno a večer nebo podle potřeby. Zaměřte se na oblasti s drsnou a suchou pokožkou. Přípravek neoplachujte. Nechte produkt na pokožce působit co možná nejdéle. Nejlepších výsledků dosáhnete po šesti až osmi týdnech používání podle pokynů.

Klíčové složky:

Drcený pimentovník pravý (Pimenta dioica) – používaný domorodými obyvateli deštných pralesů střední Ameriky pro dodání úlevy stále suchým, popraskaným a zarudlým patám, prstům na chodidlech a stranám chodidel

Urea (močovina) – odstraňuje ztvrdlou kůži a odumřelé buňky a poskytuje hloubkovou hydrataci

Papain – proteolytický enzym z papáji odbourává a uvolňuje silnou, drsnou vrstvu suché, odumřelé pokožky

Výrobce: NuSkin