Nízkofrekvenční generátor BG3, Nízkofrekvenční generátor BG3 (bez stříbrných elektrod)

Ilustrační obrázek
Popis:

NÍZKOFREKVENČNÍ GENERÁTOR BG3

Průměrný člověk má v krevním oběhu a ostatních místech v těle necelý kilogram různých mikroorganizmů. Na počátku "boje proti rakovině" stojí protokol Boba Becka - využívá poměrně jednoduché elektromedicínské zařízení, které během několika týdnů úplně vyčistí krev od mikrobů. Původně bylo navrženo pro léčbu AIDS, ale ukázalo se, že umí bojovat i s rakovinou, a to i velmi pokročilém stavu.

Přinášíme vám světovou novinku - multifunkční frekvenční generátor BG3. Za jednu cenu tak získáte hned tři žádané funkce v jednom zařízení.

Obsah balení:

- frekvenční generátor BG3

- síťový napájecí adapter

- pouzdro

- manuál

Sada nerezových elektrod, které je možné použít k přístroji BG3.

- univerzální kabeláž

- dvě unikátní malé elektrody pro výstup BG

- dvě nerezové elektrody pro výstup zapper

- univerzální upevňovací pásek

Tento unikátní multifrekvenční generátor pracuje se třemi různými programy:

BG - střídavý bipolární zdroj obdélníkového proudu s frekvencí cca 4 Hz. Výstupní proud generátoru je nastavitelný potenciometrem v rozmezí cca 50 - 100 µA. Maximální výstupní napětí může dosáhnout až +/- 24 V, velikost napětí závisí na velikosti připojené zátěže (elektrody pro funkci BG jsou v ceně přístroje BG3).

SILVER - stejnosměrný zdroj proudu s automatickým vypnutím při dosažení proudu 4 +/- 0,5 mA. Maximální výstupní napětí je 15 V, vnitřní odpor zdroje proudu v tomto režimu je 1000 Ω. (Pro využití funkce silver je nutné zakoupit sadu elektrod č.2. (Elektrody č. 2 nejsou v ceně přístroje BG3.).

ZAPPER - přelaďovaný nízkofrekvenční generátor (unipolární impulsy) pracuje v rozsahu 10-33 kHz s výstupním napětím 8V a výstupním odporem cca 1000 Ω (elektrody pro výstup zapper jsou v ceně přístroje BG3)..

Výrobce: www.becktechnology.eu

Důležité upozornění: V ceně základního generátoru BG3 nejsou doplňkové elektrody č. 2 pro funkci Silver. Elektrody je nutné zakoupit zvlášť.

Upozornění: Nízkofrekvenční generátor BG3 není lékařské zařízení.

Ponámka: s laskavým povolením dodavatele staženo z jeho webu

Pro problémy s dodávkou náhradních drátků stříbrných elektrod lze použít jako náhradní řešení samostatné elektrody produkce dědka kořenáře, kterými lze zcela bez problémů nahradit elektrody systému BG3, protože jsou jen delší a tenčí - objednat lze na:

http://www.novysro.cz/elektrody-stribrne-1-par-pv176.html

Historie vynálezu:

http://www.ezopress.sk/2014/03/dobre-zastrceny-dulezity-objev/