DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Nikola Tesla a Albert Einstein na cestě časem

420 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.2.2023

Život a dílo

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nikola Tesla a Albert Einstein na cestě časem

Tomáš Walliant

Život a dílo

Jak byste reagovali po naservírování pravdy utajené desítky let o dvou nejvýznamnějších géniích světa, zatajovanou nejen vládou USA, ale i nejmocnějšími lidmi na zemi? Kdy srbský vynálezce před více než sto lety postavil věž Wardenclyffe, z které byl schopen zdarma rozesílat elektřinu vzduchem po celém světě. Avšak nejmocnější lidé té doby projekt zničili, vynálezce zruinovali a vše ututlali. Proč, je snadné si domyslet... Příběh dále poodhalí pravdu o naší cestě po smrti. Toužíte zvědět, co znamená tento svět, náš svět? Následuje po životě ještě náročnější cesta? A co je vlastně život! Jaký je jeho smysl? A jaký náš? To poodhalí poselství příběhu.

Co se stane, když se v roce 1936 setká Nikola Tesla s Albertem Einsteinem? Zřejmě nic významného, pokud by ovšem nezahájili cestu časem do 17. století na Antarktidu. Tesla ve svém životě tvrdil, že dokáže rozpůlit Zeměkouli jako jablko nožem. Ví ale, že toto tvrzení si nemůže ověřit v civilizovaném světě, a proto vyrazí do minulosti, aby se pokusil tento experiment zrealizovat. Ví, že jakékoli anomálie a výbuchy si lidstvo v 17. st. nedokáže vysvětlit, neboť na to nemá prostředky. To se mu podaří snadno a Antarktidu rozpůlí na principu rezonance, ale nečekaně pod gigantickým ledovcem objevují mimozemšťany, s kterými se spřátelí. Ti je však poprosí o pomoc, aby se mohli vrátit domů – do jiné galaxie. Vědci jsou jimi posléze vysláni do budoucnosti – do roku 1945, aby vyhledali a dovezli Longinovo kopí, neboli kopí osudu, jež je dávným majetkem návštěvníků z jiných světů. Bez něj nemohou odcestovat. Je známo, že naposledy zmiňované kopí vlastnil prokazatelně Adolf Hitler, ale po válce zmizelo s kolosálním pokladem bývalé Třetí říše. Dále navštívíme tajnou základnu č. 211, zbudovanou nacisty na Antarktidě – v zemi královny Maud. Hrdinové příběhu se setkají s létajícími talíři dosahujícími rychlosti 40 000 km/h. Včetně fikce bude v následující knize popsáno mnoho skutečného z Teslova života, jeho dětství a podivném životě, který ho dovedl až na vrchol geniality a největších vynálezů všech dob.

Pevná vazba, 328 stran

Vydal: WALLIANT ISBN: 978-80-260-3041-6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.