Neera detox kúra, 3 denní

Varianta:
Dostupnost:
skladem
Cena:
705,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Neera detox kúra

Doplněk stravy

Lidské tělo má zázračnou schopnost vyléčit a očistit samo sebe. Bohužel, v dnešním světě je většina toho, co konzumujeme, pro tělo zbytečné, ne-li přímo škodlivé – nasycené tuky, nadmíra bílkovin, různé konzervační látky a chemické přísady. Řada chemikálií a toxinů se také nachází přímo v našem přirozeném prostředí, odkud se do našeho těla dostávají dýcháním, pokožkou či zažívacím ústrojím.

Ještě předtím, než zvýšená hladina toxinů v našem organismu vyvolá nějaké onemocnění, často se projeví ve formě prvotních příznaků:

– únava
– pocity letargie
– podrážděnost
– nervozita
– zažívací potíže
– zácpa
– bolesti hlavy
– častá nachlazení
– snížená imunita
– nespavost
– kožní vyrážky

Přírodní kúra Neera ® účinně pomáhá tělu zbavit se toxických látek

Neera Detox kúra je prověřený léčebný program, který obnovuje tělu jeho optimální zdraví. Obsahuje pouze přírodní složky, žádné umělé přídavky, barviva ani konzervanty. Neera Detox kúra je naprosto bezpečná, pokud se provádí podle návodu.

Základem je vynechání veškeré pevné stravy. Místo ní konzumujeme pouze:
- nápoj Neera ®
- čistou vodu
- Senna čaj nebo Triphalu nebo čistou vlákninu
- slabé bylinkové čaje a slanou vodu

Nápoj Neera ®

Jedná se o směs vody, čerstvě vymačkané citrónové šťávy, kayenského pepře a Madal Bal Přírodního stromového sirupu.

Madal Bal Přírodní stromový sirup je pečlivě vyvážená směs nejčistší mízy jihoasijské palmy arenga a nejkvalitnějšího kanadského javorového sirupu stupně C+. Javorový sirup dodává během kúry energii ve formě snadno stravitelných cukrů a palmový sirup zajišťuje bohatý přísun minerálů.

Citrónová šťáva je po tisíciletí používaná pro své léčebné účinky. Kyselost šťávy má alkalizační efekt na tělo a pomáhá mu rozložit tuky a hlen. Citrónová šťáva je také zdrojem velkého množství antioxidantů a vitamínu C.

Kayenský pepř je významný metabolizant. Zrychluje tělní oběh a pomáhá tak čistícím účinkům citrónové šťávy.

Čistá voda je samozřejmě nejdůležitější přísadou. Voda dopraví ostatní složky nápoje do celého těla, dopřává organizmu "vnitřní koupel" a odplavuje veškeré uvolněné odpadní látky a toxiny.

K přípravě 2 litrů nápoje Neera ® potřebujete:
1,5 dl čerstvě vymačkané citrónové šťávy (3-4 citróny)
1,5 dl Madal Bal Přírodního stromového sirupu
cca ½ kávové lžičky kayenského pepře (nebo méně - podle chuti)
1,7 l čisté vody

Postup přidávání jednotlivých položek je následující: nejprve Madal Bal sirup, poté čistou vodu, následuje kayenský pepř a nakonec citronová šťáva. Takto se všechny látky z pepře správně uvolní. Doporučujeme pít Neera ® nápoj alespoň vlažný nebo teplý, ale ne horký, aby se nezničily vitamíny v citrónové šťávě.

Používejte čerstvé citróny (nejlépe Bio), ne koncentrovanou citrónovou šťávu!!!

Tradiční, doporučovaná délka detoxikačního programu Neera ® je deset dnů. Ale protože je každý jedinečný, je nejlepší procítit a promyslet svou aktuální situaci a podle ní vybrat z následujících verzí:

3 dny: zkušební verze, vystačí vám půllitrové balení Madal Bal sirupu. Pročištění proběhne hlavně v trávicím traktu, ale hlubší "usazeniny" se neodplaví.

Neera na třídenní kúru obsahuje:
0,5 l Madal Bal přírodní stromový sirup, 10 g kayenského pepře a leták s podrobným popisem kúry.

7 dnů: zlatá střední cesta.... Jedno balení Madal Bal sirupu (1000 ml) vydrží v průměru 7 dnů. Je dobré ji zopakovat.

Neera na sedmidenní kúru obsahuje:
1 litr Madal Bal přírodní stromový sirup, 10 g kayenského pepře a leták s podrobným popisem kúry.

10 dnů: standardní verze doporučovaná tvůrci diety – ponechává tělo v očistném režimu delší dobu a přináší optimální hloubkový účinek.

Neera na desetidenní kúru obsahuje:
1,5 l Madal Bal přírodní stromový sirup, 10 g kayenského pepře a leták s podrobným popisem kúry.

15 dnů: prodloužená verze vhodná pro každého, kdo požaduje hlubší pročištění a maximální výsledek.

Jednou týdně: Výborná volba, chcete-li svému trávicímu ústrojí dopřát jednou týdně odpočinek. Vyberte si kterýkoli den v týdnu a v tento den pijte pouze nápoj Neera ®. Vyzkoušejte tento systém šest týdnů nebo i více. Z dlouhodobého pohledu je to velmi efektivní režim jak pro očištění, tak i pro dosažení optimální váhy.

Relax: Nápojem Neera ® nahraďte jedno jídlo denně. Tento způsob prodlouží přirozenou dobu očisty na noc, kdy jsou ledviny a játra nejaktivnější. Budete-li to provádět celý měsíc, dosáhnete značného pročištění a obvykle také snížení váhy.

Neera Master Program: Ideální detoxikační program, kombinující verzi „Jednou týdně“ s dvojím opakováním 10denní kúry za rok. Lidé, kteří kúru provádějí pravidelně a po delší dobu, pociťují velice příznivý účinek na své fyzické, mentální i duchovní zdraví.

Po skončení:
Po ukončení Neera Detox kúry doporučujeme začít užívat prášek NOPAL z kaktusových fíků, který vyživuje tělo minerály a vitamíny a zároveň pomáhá metabolizmu zpracovávat tuky a cukry. Váš organizmus tak bude schopen udržet po kúře kila dole a zároveň bude vyživen. Prášek si rozmíchejte po ránu ve vodě nebo džusu, vždy se lépe vstřebává nápoj teplý než studený, nebo si jej můžete přimíchat do ranní obilné kaše.

Výrobce

Zdravý Den, Aspen team s.r.o., Akátová 1175/3, 182 00 Praha 8 – Kobylisy, IČ: 27747212.