DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Myšlenky pro každý den

440 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
9.6.2023

Kniha je koncipována jako deník. Na každé stránce objevíte 4 myšlenky týkající se hmoty, životní aktivity, vztahů a ducha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Myšlenky pro každý den

Břetislav Nový

Kniha je koncipována jako deník. Na každé stránce objevíte 4 myšlenky týkající se hmoty, životní aktivity, vztahů a ducha.

Myšlenky pro každý den jsou darem pro objevování harmonie a smyslu existence v moudrosti mého i vašeho bytí.

Kniha je koncipována jako deník. Každému dni je věnována jedna stránka. Na každé stránce objevíte 4 myšlenky týkající se hmoty, životní aktivity, vztahů a ducha. Posilněni moudrostmi můžete vyrazit za dobrými skutky a úsměvem na tváři do dne.

Pod moudrostmi je na stránce linkovaná deníková část pro snadné zapisování vlastních moudrostí, poznámek, poznatků, strastí i slastí.

Pod deníkovou částí je ještě jedna linkovaná část „Můj dobrý skutek“, která nabízí prostor pro zapsání dobrých skutků, k nimž se můžete za nějaký čas nostalgicky vrátit za účelem nabíjení baterek ducha.

Pevná vazba, 372 stran

Vydal: NOVY s.r.o.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.