Měsíčková mast se stříbrným prachem | MOM-Ag, 50 ml

Dostupnost:
skladem
Cena:
534,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Měsíčková mast se stříbrným prachem | MOM-Ag

Jen pro zevní použití – kosmetický výrobek

Pro suchou, namáhanou pokožku a pokožku se sklonem k podráždění

Zklidňující efekt na pokožku a pozitivní účinky použitých bylin jsou známy již po generace. Mast se používá k péči o pokožku dehydratovanou až velmi suchou, stárnoucí (méně pružná, ztenčená, snáze se poškodí a je náchylnější k tvorbě vrásek) a namáhanou pokožku nebo pokožku se sklonem k podráždění. Rovněž je vhodná ke zjemnění a zvláčnění hrubé, tuhé a rozpraskané kůže, jako ochranná mast při sportu, po slunění i do mrazu.

Použití: Vtírejte do pokožky 1–2× denně v tenké vrstvě. Končetiny mažte směrem k srdci. U osob s citlivou pletí doporučujeme otestovat snášenlivost vetřením malého množství masti. Uchovávejte v chladu a temnu.

Minimální trvanlivost 4 roky od data výroby.

Složení: Petrolatum (vazelína), Ethanol, Lavandula angustifolia oil (levandulový olej), Ubiquinone (koenzym Q10), Silver (stříbro), Calendula officinalis flower (měsíček), Melaleuca alternifolia leaf oil, Tocopheryl Acetate (vitamín E), Matricariae flos (heřmánek), Lavandula angustifolia flower (levandule), Milefolii herba (řebříček), Malvae sylvestris flos (sléz), alergeny: Linalool, Linalylacetate, Limonene, Camphor, Alpha-pinene, Alpha-terpineol, Terpinolene

Výrobce: NOVY s.r.o., Přeloučská 226, 530 06 Pardubice VI - Staré Čívice