Měsíčková mast Antiage | MOM-A, 50 ml

Varianta:
Dostupnost:
skladem
Cena:
462,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Měsíčková mast Antiage | MOM-A

Jen k zevnímu použití – kosmetický výrobek

Pro suchou, namáhanou, stárnoucí pokožku

Zklidňující efekt na pokožku a pozitivní účinky použitých bylin jsou známy již po generace. Mast se používá k péči o dehydratovanou až velmi suchou, stárnoucí (méně pružná, ztenčená, snáze se poškodí a je náchylnější k tvorbě vrásek) a namáhanou pokožku nebo o pokožku se sklonem k podráždění. Rovněž je vhodná ke zjemnění a zvláčnění hrubé, tuhé a rozpraskané kůže a jako ochranná mast při sportu, po slunění i do mrazu.

Použití: Vtírejte do pokožky 1–2x denně v tenké vrstvě. Končetiny mažte směrem k srdci. U osob s citlivou pletí doporučujeme otestovat snášenlivost vetřením malého množství masti. Uchovávejte v chladu a temnu.

Minimální trvanlivost 4 roky od data výroby.

Složení: Petrolatum (vazelína), Ethanol (líh), Lavandula angustifolia oil (levandulový olej), Ubiquinone (koenzym Q10), Calendula officinalis flower (měsíček), Tocopheryl Acetate (vitamín E), Melaleuca alternifolia leaf oil (čajovníkový olej), Retinyl Palmitate (vitamín A) and Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej), Milefolii herba (řebříček), Lavandula angustifolia flower (levandule), Matricariae flos (heřmánek), Malvae sylvestris flos (sléz), alergeny: Linalool, Linalylacetate, Limonene, Camphor, Alpha-pinene, Alpha-terpineol, Terpinolene

Výrobce: NOVY s.r.o., Přeloučská 226, 530 06 Pardubice VI - Staré Čívice