Melatonin forte 5 mg, 30 tablet + Hořčík

Varianta:
Dostupnost:
skladem
Cena:
180,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Melatonin forte 5 mg

doplněk stravy

klidná noc - dobré ráno

Přispívá k zlepšení kvality spánku, napomáhá usínání. Jeho hlavní funkcí je kontrola biorytmu spánku a bdělosti. Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí a k zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy užívají po konzultaci s lékařem. Užívat jen před předpokládanou dobou spánku, protože může způsobit ospalost. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování bez konzultace s lékařem.

Dávkování: 1/4 tablety 1x denně před spaním. Tableta se zapije dostatečným množstvím tekutiny. Melatonin je hormon, který si organizmus vytváří sám, jeho produkce s věkem klesá, a proto doporučujeme dávkování individuálně konzultovat s lékařem nebo farmaceutem, po konzultaci je možno zvýšit dávku na jednu celou tabletu denně před spaním. Melatonin není návykový. Nebyla stanovena dávka, která by určila předávkování.

Obsah: 30 tablet, 100 tablet.

Distributor: Clinical nutricosmetics s.r.o., Vítkov