Melatonin 30 tbl., 30 tbl.

Dostupnost:
skladem
Cena:
105,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Melatonin 30 tbl.

Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí (příznivého účinku se dosáhne při konzumaci 1 mg melatoninu před spaním) a ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu (příznivého účinku se dosáhne při konzumaci alespoň 0,5 mg melatoninu krátce před spaním v první den cesty a několik následujících dní po příjezdu do cílového místa).
Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy.
Thiamin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.
Vitamin B6 přispívá k normální syntéze cysteinu.
Dávkování a způsob užití:
1 tableta 1x denně před spaním.
Tableta se zapije dostatečným množstvím tekutiny. Melatonin je hormon, který si organismus vytváří sám, jeho produkce s věkem může klesat, a proto se doporučuje dávkování individuálně konzultovat s lékařem nebo farmaceutem, po konzultaci je možno zvýšit dávku na tři tablety před spaním. Melatonin není návykový. Nebyla stanovena dávka, která by určila předávkování.
Složení: v 1 tabletě (350 mg): Plnidlo (Mikrokrystalická celulóza), Hořčík 56,25 mg (15 %*), Thiamin (Vitamin B1) 1,1 mg (100 %*), Pyridoxin hydrochlorid (Vitamin B6) 1,4 mg (100 %*), Melatonin 0,9 mg, Protispékavá látka (Stearan hořečnatý), Protispékavá látka (Talek).
* RHP - referenční hodnota příjmu.
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování, uchovávejte mimo dosah dětí a pamatujte, že doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.
Obsah: 30 tablet
Výrobce: Clinical nutricosmetics