Melatonin 1 mg + mučenka + meduňka + B6 30 tablet, Melatonin 1 mg + mučenka + meduňka + B6 30 tablet

Ilustrační obrázek
Popis:

Melatonin + mučenka + meduňka + B6 30 tablet

doplněk stravy

klidná noc - dobré ráno

Melatonin přispívá k zlepšení kvality spánku, napomáhá usínání. Jeho hlavní funkcí je kontrola biorytmu spánku a bdělosti. Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí a k zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu.
Mučenka (Passiflora incarnata) je bylina, která podporuje relaxaci a spánek.
Meduňka (Melissa officinalis) je bylina, podporuje kognitivní a duševní zdraví, pozitivní náladu, relaxaci a spánek.
Vitamín B6 podporuje správnou činnost nervové soustavy a snižuje míru únavy a vyčerpání.

Dávkování: 1 tableta 1x denně před spaním. Tableta se zapije dostatečným množstvím tekutiny. Melatonin je hormon, který si organizmus vytváří sám, jeho produkce s věkem klesá, a proto doporučujeme dávkování individuálně konzultovat s lékařem nebo farmaceutem, po konzultaci je možno zvýšit dávku na 5 tablet denně před spaním. Melatonin není návykový. Nebyla stanovena dávka, která by určila předávkování.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy užívají po konzultaci s lékařem. Užívat jen před předpokládanou dobou spánku, protože může způsobit ospalost. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování bez konzultace s lékařem.

Obsah: 30 tablet, 100 tablet

Distributor: Clinical nutricosmetics s.r.o., Vítkov