Med s vlašskými ořechy 240 g, Med s vlašskými ořechy 240 g

Dostupnost:
skladem
Cena:
130,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Med s vlašskými ořechy 240 g

Kvalitní výrobek obsahující vynikající kombinaci tradičních českých přírodních produktů, který obsahuje min. 38 % vlašských ořechů a kvalitní květový akátový med. Ořechy v medu neobsahují žádné sirupy ani jiné náhražky medu. Tento produkt významně napomáhá k zlepšení psychické i fyzické kondice lidského organismu, zaručuje příjem kvalitní energie, přísun celé řady vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a dalších pro tělo prospěšných složek.

Med je sám o sobě převážně složen z jednoduchých cukrů (glukózy a fruktózy) a tyto cukry zaručují medu rychlou stravitelnost, tzn. rychlé získání energie pro tělo. S glukózou a fruktózou se rovněž dostávají do těla i všechny ostatní prospěšné látky, které med obsahuje. Jsou to enzymy, vitamíny, minerální látky, antioxidanty a mnoho dalších.

Ořechy jsou stejně jako med původní přírodní neupravenou potravinou. V jádrech vlašských ořechů nalezneme vápník, hořčík, zinek, železo, selen a vitamíny B1,B6, A, E a K. Jsou v nich i zdravé tuky, a to zejména omega 3 mastné kyseliny. Mají nízký obsah sacharidů, takže je mohou konzumovat i diabetici, a hodnotné bílkoviny. Vlašské ořechy jsou totiž ideální mozkopotravou, a to díky vitamínům E, B1 a B6 - podporují funkci mozku. Jádra navíc pomáhají odstraňovat takové druhy civilizačních potíží, jako jsou deprese, stres, stavy podrážděnosti i nadměrná únava. Kromě toho pozitivně působí na vlasy, nehty a pokožku.

Doporučení: Med s ořechy doporučujeme konzumovat mírně zahřátý (do 45 °C), aktivují se tím enzymatické látky v ořeších a rovněž dojde ke zvýraznění chutí.

Obsah: 240 g

Výrobce: Ing. Karel Kolínek, Nedašov 303, 763 32, IČ: 74809342.