MAGNETICKÝ PULSNÍ GENERÁTOR MPG30, MPG 30

Dostupnost:
skladem
Cena:
11 600,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

MAGNETICKÝ PULSNÍ GENERÁTOR MPG30

Magnetický pulsní generátor MPG30. Nový přístroj, který produkuje magnetické pulsy. Přístroj byl navržen podle Dr. Becka. Magnetické impulsy přispívají k harmonizaci organizmu, zvyšují vitalitu a bioenergii. Magnetické pulsy pronikají 12 až 15 cm do organiké a neorganické hmoty.


Obsah balení:
- magnetický pulsní generátor MPG30
- plastové přenosné pouzdro
- manuál

Nové možnosti

S novým magnetickým pulserem MPG30 můžete provádět vlastní laboratorní testy. Magnetické impulsy způsobují změny ve všech tekutinách, organických a neorganických hmotách. Pulsní magnetické pole je přirozené. Magnetické pulsy dokážou přenášet informace a energie. Přenosem energie se zabýval Nikola Tesla. Magnetismus je energie, která je kolem nás. Moderní fyzika nedokáže popsat a vysvětlit, co je to Energie. Magnetický pulser MPG30 je malý, ale výkonný zdroj životní Energie.

První test nového pulseru

Vývoj magnetického pulseru byl dlouhý. Mnohem delší a náročnější byly zkoušky ve státní zkušebně. První zkušební kusy jsme poskytli pro nezávislé testy. Výsledek prvních testů můžete vidět zde: MPG30 - první testy.

Další testy budeme postupně zveřejňovat.

Upozornění: Magnetický pulsní generátor MPG30 není lékařské zařízení.

Názor Dědka kořenáře (R): Hlavní uplatnění nachází v lokalitách, kde je skryt problém. Zánět, porucha prokrvení, ucpané kapiláry, hustá krev, nefungující lymfa, revma, bolavé klouby, otoky kloubů, namožené svaly, zlomeniny apod.

Použití je extrémně jednoduché: Přiložit aplikační jednotku a pokožku v lokalitě a nechat po zapnutí působit asi půl hodiny. Nejpozději po hodině vypnout, aby nedošlo k poškození jednotky nebo vás přehřátím.

Názor výrobce: https://www.youtube.com/watch?v=6RPJSOSumfs

Výrobce: Jiří Matějka, Kvasice