L+ Complex 200 kapslí, L+Complex 200 kapslí

Dostupnost:
skladem
Cena:
1 240,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

L+ Complex

doplněk stravy

L-Complex H-Technology - přípravek pro NO terapie

L-Complex H-Technology je čistě přírodní přípravek rostlinného charakteru ve formě prášku. Dík svému složení tří aminokyselin (L - Arginin báze, L - Citrulin malát, L - Ornitin AKG) v určitém poměru, umožňuje uplatnit v praxi jeden z největších objevů moderní medicíny z konce minulého století -terapii NO - oxidu (kysličníku) dusnatého, oceněného v roce 1998 Nobelovou cenou za medicínu.

Lze očekávat, že zlepšením stavu celého kardiovaskulárního (krevního oběhového) systému, včetně vlásečnicových cévek - zlepšením prokrvování všech systémů a orgánů organismu dojde i ke zlepšení kondice všech vnitřních orgánů, včetně stavu pohybového aparátu (klouby, svaly, páteř, záda).

Co je NO - oxid (kysličník) dusnatý?

Je to plyn, který se mj. přirozeně vyskytuje v lidském těle a významně pozitivně ovlivňuje zdraví celého organismu. Tvoří se hlavně v endotelu (vrstva buněk pokrývající vnitřní stěny cév).

Dávkování: 2x denně 4 kapsle zapít dostatečným množství vody. Nepřekračujte doporučenné denní dávkování.

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti, osoby do 18 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte jako náhradu pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření při teplotách 6-25 C, nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Složení: L-arginin báze, L-citrulin malát, L-ornitin alfa-ketoglutarát (AKG), želatinová kapsle, protispékavá látka Stearan hořečnatý rostliného původu.

Distributor: Green Medical s.r.o,Praha