Kvásková kuchařka, 1 ks

Dostupnost:
skladem
Cena:
360,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Kvásková kuchařka

Chleba, pečivo, sladkosti, vaření

Jana Berková

Kvásek je zázrak! Tento první díl kváskových kuchařek Vám poradí, jak si tohoto báječného pomocníka do kuchyně pořídit. Najdete zde potřebné informace, snadné recepty převážně s lepkem a inspirativní fotografie k nekonečným možnostem použití kvásku. Dovolte si zažít příjemnou vůni a křupavost právě upečeného chleba, uvařte si pravou kulajdu nebo kváskovou pomazánku. Žijte s kváskem zdravě a hravě!

KNIHA OBSAHUJE:

Podrobný úvod o kvásku a zadělání kváskového lepkového těsta.

Informace o pomůckách, moukách a surovinách k pečení.

Celkem 65 základních receptů na pečení, vaření i smažení z kvásku. Z toho je 23 receptů na chleba, 8 na slané a 20 na sladké pečivo, 14 receptů na další pokrmy, přílohy a hlavní jídla. Další tipy Vás budou inspirovat k obměnám receptů. Najdete zde tradiční kváskové recepty, kvasnicové a z prášku do pečiva, předělané na kváskové, české i zahraniční a nejvíce úplně nových autorčiných.

Všechny recepty jsou znázorněny na fotografiích, které lákají k Vašemu vyzkoušení.

Autorka Jana Berková je olomoucká profesionální specialistka na kvásek a tvoření s ním. Přednáší, vede kurzy, vystupuje v médiích a propaguje po celé ČR pečení a vaření z kvásku. Je zastánkyní ekologického života, selského rozumu a kvalitní práce.

Spirálová vazba, 132 stran

Vydala: Jana Berková, 2015 ISBN: 978-80-906301-0-9