Krutá hra o tvé zdraví, 1 ks

Dostupnost:
skladem
Cena:
285,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Krutá HRA O tvé ZDRAVÍ

Tomáš Kašpar

Někdo s námi hraje špinavou hru. Je to hra o tvé zdraví. Hra o to krutější, že se týká již malých dětí. Tu špinavou hru hraje někdo i s lékaři a celým zdravotním systémem. Nejhorší je, že většina lidí nemá o této hře ani potuchy. A tak si s nimi ten někdo může dělat, co chce. A lidé se jen diví, jak to, že své zdraví prohrávají. Prohrávají však mnohem víc. Prohrávají radost ze života, svou práci, své poslání, svůj čas, své peníze a nakonec i svůj život. A to vše jenom proto, že něco nevíme. Pokud zůstanete nevědomí, onemocníte. BUDETE nemoctní tak jistě, jako že zítra vyjde slunce!

Kniha HRA O ZDRAVÍ nesmlouvavě odkrývá špinavým hráčům katy. Strhává jim masku. Odhaluje jejich praktiky a taktiku. A tím jim bere moc ovládat naše životy.

Kniha přináší nový, revoluční pohled na otázky našeho zdraví. Odhaluje mýty, kterými jsme obklopeni, které nám způsobují zdravotní problémy a které nás udržují nemocnými.

Přestaňte ztrácet čas shazováním kil. Přestaňte dělat něco, co nefunguje. Zahoďte váhu, zapomeňte na diety a mýty o nízkotučných dietách. Vedou k obezitě. Zapomeňte na vážení a měření jídel. Přestaňte dělat z jídla náboženství. Je to stresující. Je to otravné. Je to nepraktické. Je to svazující. A navíc to ani není moudré. Buďte svobodní. Zbavte se obezity jednuduše a jednou provždy. Zhubněte dobře najedení.

Skoncujte s cukrovkou, srdečními chorobami a vysokým krevním tlakem. Skoncujte s civilizačními chorobami. Zbavte se strachu z rakoviny, infarktu a mrtvice. Zbavte se strachu z infekčních nemocí. Zbavte se strachu z genů a dědičnosti. Geny a dědičnosti neurčují vaši budoucnost. Určujete ji VY.

Brožovaná, 194 stran

Vydal: Akademie úspěchu, ISBN: 978-80-906020-3-8