KOULE MASÁŽNÍ, 45 mm

Dostupnost:
skladem
Cena:
470,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Koule masážní

Ocelová masážní nahřívací koule o průměru 45 mm

Masáž nahřátou ocelovou koulí je velmi příjemná, silově nenáročná a přesto mimořádně účinná, pohodlná a jednoduchá i pro naprosté laiky. Díky jejímu přítlaku nenamáhá taková masáž masérovy palce a masírovat může velmi účinně i slabé dítě.

K nahřátí stačí kouli namazanou Měsíčkovým olejem MO, Bylinným masážním olejem BO nebo něčím jiným mastným (ne térem) ponořit na minutu do horké vody, vyndat lžící jako vejce a udržíte-li ji v ruce, má tu správnou teplotu. Koulidržíte v misce z dlaně a pomalým kroužením masírujete. Nahřátá koule otevírá v masírované lokalitě kapiláry a lymfatické cesty, čímž akceleruje odtok otoku (a překrvuje lokalitu – pokožka krátkodobě viditelně zrudne). Při masáži často měňte místo, aby tkáň zbavená metabolitů a otoků mohla nasát živiny. Čím více tlačíte, tím pomaleji masírujte. Při zvláště silném tlaku s koulí téměř nehýbejte. (podrobnější návod je přiložen u koule)
Po zchladnutí koule na teplotu, kdy by již mohla chladit, obnovíte její teplo ohřátím původním postupem. Profíci si berou koule dvě – jednu nahřívají, druhou masírují, a tak na střídačku.
Brzy vám bližní budou závidět a žadonit, abyste je také pokoulovali...

Masáži zdar a masážní kouli zvlášť!