Konopný protein BIO, 500 g s kotvičníkem

Varianta:
Dostupnost:
skladem
Cena:
405,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Konopný protein BIO

Doplněk stravy

Obsahuje až 50 % vysoce kvalitní roslinné bílkoviny (tedy skoro 2× více, nežli maso). Čistě rostlinná bílkovina s 90% stravitelností a vstřebatelností, bez laktózy a lepku, nejlepší výživa svalů a šlach.

Konopný protein je výjimečný tím, že je v něm zastoupeno všech 23 aminokyselin, včetně 8 esenciálních, které jsou pro lidské tělo nezbytné. Naleznete v něm dokonalou rovnováhu všech nenasycených mastných kyselin omega 3, 6 a 9. Z nich např. kyselina linolová a kyselina linolenová jsou nezbytné pro výměnu elektrických impulsů ve tkáních.

Konopí je výborným zdrojem rostlinných proteinů, což ocení zejména vegani, sportovci a lidé věnující se silovým sportům, rovněž i starší lidé a děti. Je tedy ideální doplňkem stravy pro ty, kteří dávají přednost kvalitní výživě pro tvorbu a regeneraci svalové hmoty a posílení celého organismu, protože konopný protein působí na normální činnost svalů a kloubů.

Konopný protein působí na normální činnost svalů a kloubů, pravidelné užívání má vliv na normální srdeční činnost. Příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu a glukózy v krvi. Vyznačuje se vysokým obsahem vlákniny - až 20 %, je přirozeným zdrojem vitamínů A, B1, B2, B3, B6, C, D a E. Naleznete v něm také antioxidanty, vápník, hořčík, zinek a železo. Konopí vytváří v těle zásadité prostředí.

Kombinace konopného proteinu a kotvičníku je ideální zejména pro muže (ale ani ženy se nemusí bát protein vyzkoušet). Kotvičník obecně posiluje funkci pohlavních orgánu a podporuje přirozenou obranyschopnost imunitního systému, má vliv na hormonální aktivitu. Přispívá k normální funkci močové soustavy, reprodukčního a dýchacího systému. Napomáhá normální činnosti nervové soustavy, kardiovaskulárního systému, srážlivosti a čištění krve. Dodává energii a pomáhá udržovat tělový a svalový tonus. Příznivě působí na zdraví úst a dásní a podporuje normální stav pokožky.

Způsob použití: Doporučuje se používat zejména ve studené kuchyni, kvůli zachování nutričních látek. Například jej lze přidávat do koktejlů, zeleninových šťáv, obilných kaší, müsli, pomazánek, polévek i zmrzliny.

Složení: 100% konopný protein z konopných semínek.

Konopný protein z konopí setého neobsahuje THC, tudíž nemá žádné psychoaktivní či jiné nežádoucí účinky.

Výrobce: Zelená Země s.r.o., Jugoslávských partyzánů 34, 160 00, Praha 6, IČ: 24728993.