Koenzym Q10 100 mg + vitamín E + selen + thiamin | Q10 SEET, 100 mg

Dostupnost:
skladem
Cena:
555,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Koenzym Q10 100 mg + vitamín E + selen + thiamin | Q10 SEET

Doplněk stravy

Koenzym Q10 je pro lidský organizmus velmi důležitý. Je významnou látkou, která se podílí na tvorbě energie ve všech tělesných buňkách. Nejvíce koenzymu Q10 obsahují v našem těle srdce, plíce, játra, tedy orgány s největšími požadavky na energii.

S přibývajícím věkem, častým stresem, při vyšší fyzické zátěži a při užívání prostředků na snižování hladiny cholesterolu jeho přirozená tvorba klesá a je vhodné běžnou stravu o koenzym Q10 doplnit. Vitamín E a selen přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Ten vzniká tehdy, když v těle nastane nerovnováha mezi produkcí volných radikálů a jejich zneškodňováním pomocí antioxidantů. Vitamin E a selen pomáhají odstraňovat volné radikály, ochraňují buňky před jejich poškozením a tím i stárnutím. Vitamín B1 napomáhá správné činnosti srdce. Příznivě ovlivňuje energetický metabolismus, přispívá k normální psychické činnosti a k normální činnosti nervové soustavy, která ovládá činnost všech orgánů v těle.

Doporučené dávkování: Dospělí 1 kapsle denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Aktivní složky v 1 kapsli:
vitamín E - 12 mg
selen - 10 uq
vitamín B1 - 1,1 mg

Složení kapsle: sójový olej rafinovaný, koenzym Q10, sójový lecitin, včelí vosk, DL-alfa-tokoferylacetát, seleničitan sodný, thiamin hydrochlorid, bovinní želatina, glycerol, čištěná voda, barvivo - oxid železa červený

Neobsahuje cukr.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu v dobře uzavřeném obalu.

Obsah: 60 kapslí

Výrobce: VITAR, s.r.o.