DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Kdo bude plakat, až tady nebudeš

250 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.2.2023

Sto moudrých životních lekcí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdo bude plakat, až tady nebudeš

Robin Shilp Sharma

Sto moudrých životních lekcí

Žijete plným a smysluplným životem? Využíváte zcela svých možností, svého vnitřního potenciálu? Máte jasno v tom, co byste chtěli v životě dokázat? Umíte odpouštět? Žijete tak, abyste mohli umřít šťastní? Co po sobě zanecháte, až se odeberete na věčnost? A komu budete chybět – kdo bude plakat, až tady nebudete?
Robin Sharma, autor světového bestselleru Mnich, který prodal své Ferrari, shrnul svou životní moudrost a filozofii, jakož i praktické postřehy a poznatky do stovky životních lekcí, v nichž ve zhuštěné podobě formuluje principy, které by si měl osvojit každý, kdo se rozhodl vzít život do vlastních rukou a učinit jej smysluplným. Záběr otázek a rad, které autor ve svém malém životním rádci předestírá, je široký – od zdánlivě prostých doporučení (Naučte se žádat o to, co chcete; Soustřeďte se na to podstatné; Prožijte den bez hodinek; Respektujte své instinkty; Vytvořte si osobní kodex chování; Naučte se mlčet) přes hluboké výzvy k zamyšlení (Objevte své poslání; Neodkládejte život na neurčito; Důležitá je cesta, nejen cíl; Žijte tak, abyste mohli umřít šťastní) až po lekce zcela nevšední a originální (Splácejte svůj nájem laskavostí; Zkroťte svoji opičí mysl; Založte si účet lásky).
V období mého dospívání mi otec jednou řekl větu, na kterou nikdy nezapomenu: „Když ses narodil, chlapče, plakal jsi, zatímco svět se radoval. Žij svůj život takovým způsobem, aby až budeš umírat, svět plakal, zatímco ty se budeš radovat.“
Robin Shilp Sharma „Od vydání dvou mých předcházejících knih z řady Mnich, který prodal své Ferrari, jsem obdržel ohromné množství dopisů od čtenářů, kteří zjistili, že díky uplatnění principů, které v ní objevili, se jejich život změnil. Slova těchto žen a mužů mě dojala a stala se pro mě zdrojem inspirace. Mnohé z dopisů, které jsem od vás dostal, mě současně podnítily k tomu, abych všechno to, co jsem se prozatím naučil o umění žít, shrnul v jakousi sbírku životních lekcí. A tak jsem se pustil do sestavování knihy, v níž jsem se pokusil vydestilovat esenci toho nejlepšího z těch předcházejících, a nyní jen pevně doufám, že se mi to povedlo a že i vám pomůže změnit váš život.“

Pevná vazba, 216 stran

Vydal: Rybka ISBN: 978–80–87067–37–6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.