Jarní čaj Dědka kořenáře, 50 g

Dostupnost:
skladem
Cena:
65,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Jarní čaj Dědka kořenáře

JEN DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

Jarní čaj je sypaná směs bylin sestavená Dědkem kořenářem tak, aby dobře ladila s jarem. Probouzení přírody, nový život, jarní očista a nabývání sil po vyčerpávající zimě, tomu odpovídají i jarní byliny, které se tradičně používají při jarním úklidu těla. Kopřiva dvoudomá, Bříza bělokorá, Černý bez, Pampeliška lékařská, Violka trojbarevná, ale také Fenykl obecný, Brusnice borůvka, Řepík lékařský dávají dohromady chutnou a svěží směs pro jarní start.

Jarní pročištění těla zastane bez, fenykl a také kopřiva. Ta přispěje i k osvěžení těla, vitalitě a energii a doplní tak violku, která podporuje fyziologické zotavování z psychofyzické zátěže. Detoxikační bříza s pampeliškou a řepíkem podporují funkci jater. Vyčištěné tělo bude připraveno na nový koloběh života, zážitky a zkušenosti.

Příprava:
Na hrnek: 1 čajovou lžičku (2 g) bylinné směsi zalijte 250 ml horké vody.
Na Konvičku: 1 lžíci (5 g) bylinné směsi zalijte 1–1,5 l horké vody.
Nechte 10–15 minut spařit a podávejte. Případně dochuťte medem, citronem, sirupem apod.
Pijte podle chuti 2–3x denně.

Obsah: 50 g

Složení: Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica), Bříza bělokorá (Betula pendula), Černý bez (Sambucus nigra), Pampeliška lékařská (Taraxacum officinale), Fenykl obecný (Phoeniculum vulgare), Brusnice borůvka (Vaccinium myrtillus), Violka trojbarevná (Viola tricolora) Řepík lékařský (Agrimonia eupatoria).

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR