Internetová poradna DĚDKA KOŘENÁŘE, Internetová poradna

Dostupnost:
skladem
Cena:
700,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Internetová poradna DĚDKA KOŘENÁŘE

Vaše dotazy, které zatím nechcete řešit v Osobní poradně, můžete napsat do Poradny na těchto stránkách.

Vezměte v potaz, že dotazem jste vkročili do duchovní odpovědnosti, do programu života a stáváte se hospodářem. Moje odpověď je duchovněhmotnou prací. Vyšší Řád požaduje za radu denně 13 minut vašeho úsměvu do zrcadla a 49 minut úsměvu na ostatní, vyřčení pozitivní duchovní myšlenky nahlas a jeden dobrý skutek nepovinné pomoci živé bytosti denně po dobu jednoho roku a jednoho měsíce a jednoho týdne a jednoho dne, tedy po 403 dnů.

Ten, kdo nepochopil svůj duchovní rozměr a smysl nezbytnosti kontrastu bytí, může reciprocitu zatím nahradit odpustkem dle spokojenosti takovou částkou, o které se domnívá, že je adekvátní závažnosti dotazu a odpovědi.

700 Kč je ceníková cena internetové poradny poukázané na 4505524/0600, ks 0008, vs 403 nebo na adresu NOVY s.r.o., Staré Čívice 226, 53006 Pardubice.

Nesplněním si tvoříte záporný bioenergetický tok, větší disharmonii a hmotnější směr svého osudu. Povšimněte si, že já vás nekontroluji, to dělá jen vaše nadvědomí a ...

Znalost řešení vás poství na rozcestí z blažené nevědomosti a odpověď přinese každému zainteresovanému čtenáři zástupný problém náročného sebeopravného programu i reálnou naději na vytěsnění původního, ale také odpovědnost hospodáře své hmoty za další existenci. Nejste-li na toto připraveni a moje odpovědi berete stejně na lehkou váhu nehodlaje reciprocity, doporučuji neduchovní hmotnou poradnu bez závazků a bez povinností zde: http://zdravi.idnes.cz/odpovedi.asp?t=korenar

Na individuální zdravotní dotazy emajlovou poštou nemám kapacitu. V případě, že na tom trváte, považuji to za objednávku standardní poradny honorované dle ceníku (700 Kč).