Hovory s bohem, 1 ks

Dostupnost:
skladem
Cena:
200,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Hovory s bohem

Neale Donald Walsch

Odpovědi na nejdůležitější otázky života.

Předpokládejme, že bychom mohli položit Bohu ty nejzapeklitější otázky – otázky týkající se lásky a víry, života a smrti, dobra a zla. Předpokládejme, že by nám Bůh dopřál sluchu a poskytl nám srozumitelné odpovědi. To se přihodilo autorovi této knihy a může se to přihodit i vám. Připravte se na rozhovor.

Ve skutečném dialogu, odehrávajícím se v nitru každého člověka, který se rozhodl žít v pravdě, nezáleží na tom, k jakému náboženství se přiklání, nebo zda se vůbec považuje za věřícího člověka. Základem je ochota naslouchat.

Neale Donald Walsch je současný americký spisovatel, jehož knihy Hovory s Bohem hluboce oslovily celý svět. Předtím než začal psát svou nyní již proslavenou sérii knih Hovory s Bohem, byl po většinu svého života profesionálně úspěšný, avšak neustále hledal jeho vyšší smysl. Jeho série knih Hovory s Bohem ovlivnila milióny lidí na celém světě a stala se inspirací k důležitým změnám v každodenním životě mnoha z nich. V současné době byly knihy přeloženy již do 34 jazyků a prodalo se jich více než 7 miliónů výtisků.

Pevná vazba, 203 stran

Vydal: Pragma ISBN: 978-80-7205-490-9